Miłość w czasach kryzysu

W czasie globalnego kryzysu ekonomicznego ludzie muszą oszczędzać na wszystkim, szczególnie na rozrywkach. Jedyna bezpłatna rozrywka jaka pozostaje to…seks.

Miłość w czasach kryzysu

Brytyjscy demografowie znaleźli zależność między kryzysami ekonomicznymi, a przyrostem naturalnym. Dane demograficzne z kryzysu w 1979 roku porównali z aktualną sytuacją demograficzną w Wielkiej Brytanii. Wnioski są widoczne gołym okiem, od początku kryzysu spadła sprzedaż prezerwatyw, a dzietność widocznie się zwiększyła.

Wytłumaczenie tej sytuacji według badaczy jest bardzo proste. Gdy musimy ciąć koszty i oszczędzać na każdym kroku, na początku rezygnujemy z rozrywek. Więcej czasu spędzamy w domu, a jedną z najlepszych domowych rozrywek są łóżkowe zabawy. Pary spędzają więcej czasu na miłosnych igraszkach, oszczędzając jednocześnie na środkach antykoncepcyjnych. Wynikiem tych oszczędności, jest początek kryzysowego wyżu demograficznego.

Wzrost aktywności seksualnej wpływa też pozytywnie na nastroje Brytyjczyków. Ci zamiast martwić się o spłatę kredytu hipotecznego, zapominają o swoich problemach podczas namiętnych nocy.  

Jak widać, kryzys finansowy można sobie osłodzić, długimi namiętnymi nocami z ukochanym.  

Źródło: thesmokingjacket.com

Przeczytaj również:

Jak cieszyć się seksem?

Seks, sen i...jedzenieDodał(a): Michalina Gruszka , Poniedziałek 28.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×