Na co kobiety zwracają szczególną uwagę w wyglądzie penisa?

Panowie zapewne twierdzą, że najważniejsza jest długość, ale wyniki najnowszych badań mogą ich mocno zdziwić.

Na co kobiety zwracają szczególną uwagę w wyglądzie penisa?

Wiele się mówi o plotkach spod męskiego prysznica, jak to panowie porównują swoje przyrodzenia i szczególną uwagę zwracają na jego długość. Jednak czy panie doceniają te same cechy penisów, co mężczyźni? Postanowili to sprawdzić naukowcy z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Zurychu.

Zobaczcie także: Czy muzyka może wywoływać orgazm? Oto, co mówi nauka

105 kobiet różnej narodowości zbadano za pomocą zdjęć genitaliów i kwestionariusza, w którym to przedstawiono im 8 cech penisa: długość penisa, obwód penisa, kształt żołędzi, wygląd skóry prącia, wygląd moszny, włosy łonowe, położenie i kształt ujścia cewki moczowej oraz ogólny wygląd penisa, które miały one ocenić w 5-punktowej skali, przy czym 1 oznaczała, że cecha jest nieistotna, a 5 że jest bardzo ważna.

Zobaczcie także: Co oznaczają erotyczne sny?

Co pokazało badanie? Otóż panie nie zwracają największej uwagi na długość, czy też obwód penisa, ale na.... wygląd ogólny członka! Zaraz po nim najbardziej się dla nas liczy owłosienie łonowe, a potem skóra wokół przyrodzenia i jąder. Na czwartym miejscu znalazł się obwód penisa. Z kolei długość pojawiła się dopiero na 6 miejscu. Ostatnią pozycję zajęło położenie i kształt otworu cewki moczowej.

Badania potwierdziły, że to co dla panów często jest powodem kompleksów, dla pań wcale nie jest najważniejsze, ale zdaje się, że mężczyźni nie chcą przyjąć do wiadomości, że to właśnie nie długość członka jest dla kobiet najważniejsza.Zobaczcie także:Foto: Shutterstock


Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 03.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
pewnie badali inne kobiety, nie Ciebie.
Dodano: 2015-08-15 15:16:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Akurat....lubie duzego penisa, kogo oni badali?
Dodano: 2015-08-07 23:05:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×