Na której randce pójść z facetem do łóżka?

Zapewne wiele z was zastanawia się, kiedy jest ten właściwy moment. No właśnie, kiedy? Musimy sobie odpowiedzieć na kilka pytań, po których decyzja będzie łatwiejsza.

Na której randce pójść z facetem do łóżka

Niektóre kobiety wyznają zasadę, że nie ma co zwlekać i można iść do łóżka na pierwszej randce. Tak, pewnie znajdzie się ktoś, kto zna pary z kilkuletnim stażem, które właśnie tak zaczynały swoją znajomość, jednak bardzo często bywa tak, że kobieta pragnie właśnie za pomocą pójścia do łóżka stworzyć więź emocjonalną, którą mężczyzna wcale nie jest zainteresowany. Relacja "uczucia za seks" to nie jest dobry pomysł. Oczywiście spotkania się powtarzają, ale z miłością nie ma to nic wspólnego. Po wspólnych nocach to kobieta zazwyczaj pragnie większego zaangażowania i akceptacji ze strony faceta, ale temu raczej to nie w głowie. Czujesz się wtedy niespokojna i obawiasz się zerwania, ponieważ podświadomie już się zaangażowałaś. Kiedy facet to wyczuje, może stać się zakłopotany i aby nie robić złudnych nadziei, nagle stanie się oziębły, abyś dała sobie z nim spokój. No chyba, że jest typowym egoistą i będzie wykorzystywał twoje przywiązanie oraz poświęcenie z czystego wygodnictwa.

Część kobiet uprawia seks, bo twierdzi, że po prostu lubi, chlubi się tym, że jest wyluzowana i jest to dla nich po prostu rozrywka i sport. Jeżeli tak naprawdę jest, to w porządku, tylko bądź pewna, że nie dążysz do dłuższej relacji z tym facetem, zwyczajnie masz ochotę na seks (zobacz: Dlaczego ciągle mam ochotę na seks?), nie przeszkadza ci słuchanie o tym, że za chwilę idzie podrywać inną kobietę i zupełnie nie w głowie ci to, czy jeszcze kiedyś się spotkacie.Zatem kiedy tak naprawdę iść do łóżka, kiedy nam zależy na facecie? Duże znaczenie ma fakt, czy poznaliście się już dużo wcześniej, a teraz po prostu przyszedł czas na prawdziwą randkę, czy jest to także pierwsze spotkanie.

Na pewno seks na pierwszej randce nie jest sposobem na budowanie długotrwałej relacji. Dobrze jest dawać drobne sygnały, ale nie narzucać się facetowi ze swoimi grzesznymi myślami. Jeżeli jemu zależy, to poczeka. Jak długo? Wyczujesz odpowiedni moment. Przede wszystkim nic na siłę. Seks idealnie fundamentuje, kiedy między dwojgiem osób już się pojawia więź emocjonalna, więc jeżeli dobrze czujecie się w swoim towarzystwie, czujesz jego akceptację, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś dała się ponieść.

Pamiętaj też, że istnieją mężczyźni, którzy są przyzwyczajeni do uległych kobiet, które mdleją na ich widok i zrobią wszystko aby z nimi spędzić czas. Często do takich należą zamożni faceci, którzy mają wysoką pozycję, a także znani np. aktorzy, czy muzycy, którzy doskonale wiedzą, że kobiety o nich marzą i nie boją się z tego skorzystać, lecz czy będą o tobie pamiętać następnej nocy? Znikome szanse.

Jakie są wasze doświadczenia?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Anka P. , Środa 25.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
Odczuwam dużą zajawkę na wibrator, ale trochę się boję. Sporo o tym czytam, znalazłam kilka artykułów np. http://twojaintymnosc.pl/wibrator-jak-uzywac ale w dalszym ciagu mam trochę obawy, powie mi ktoś jak to jest z wlasnego doswiadczenia? :)
Dodano: 2017-02-04 14:11:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Odczuwam dużą zajawkę na wibrator, ale trochę się boję. Sporo o tym czytam, znalazłam kilka artykułów np. http://twojaintymnosc.pl/wibrator-jak-uzywac ale w dalszym ciagu mam trochę obawy, powie mi ktoś jak to jest z wlasnego doswiadczenia? :)
Dodano: 2017-02-04 14:10:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie chodzę na randki
Dodano: 2016-09-10 20:45:55 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja już nie chodzę na randki. Tyle razy zawód. Niestety teraz pozostała mi masturbacja może ktoś też się skusi. Może dla wielu tak będzie łatwiej https://www.sexshop-twojafantazja.plwibratory
Dodano: 2016-09-06 14:57:55 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja już nie chodzę na randki. Tyle razy zawód. Niestety teraz pozostała mi masturbacja może ktoś też się skusi. Może dla wielu tak będzie łatwiej https://www.sexshop-twojafantazja.pl/wibratory
Dodano: 2016-09-06 14:56:45 Zgłoś nadużycie
walerianka
ja tam poszłam na 7 do luzka na na 12 już zaczelismy używać gadzetow erotycznych nasz pierwszy gadzet http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1396-Mini-wibrator.html który dodał dodatkowo większe doznania :)
Dodano: 2015-04-24 13:24:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×