Nie rób tego w łóżku

Właśnie wpadłaś na genialny pomysł urozmaicenia waszych łóżkowych igraszek? Uważaj! Istnieją rzeczy, które wcale nie kręcą facetów. Koniecznie sprawdź jakie!

Nie rób tego w łóżku

1. Jeżeli Twój facet jest hojnie obdarzony przez naturę owłosieniem, możesz śmiało pieścić go podczas gry wstępnej lub stosunku właśnie w tych miejscach. Uważaj jednak, żeby nie robić tego za mocno. Faceci nie znoszą bólu!

2. Każdy facet marzy o tym, abyś wzięła go do ust. Pamiętaj jednak, aby nie używać przy tym zębów. Twój mężczyzna może stracić ochotę na dalsze igraszki.

3. Absolutnie nie wolno Ci się śmiać z jego niedoskonałości. Żaden facet nie chce czuć się "niepełnowartościowy". Nawet jeśli zauważysz małe niedociągnięcia, zachowaj je dla siebie. Zamiast tego chwal go ile dasz radę. To go naprawdę rozgrzeje!

4. Lubisz bawić się jego jądrami? Ok! Bądź jednak niezwykle delikatna podczas pieszczot. Jego klejnoty są bardzo wrażliwe na dotyk. Pieść go opuszkami palców.

5. Lubisz pozycję odwróconej kowbojki? Nie musisz wcale z niej rezygnować. Pamiętaj jednak, aby za bardzo nie galopować. Twoja gość ogonowa może sprawić, że Twój facet będzie odczuwał dyskomfort podczas seksu. A tego przecież nie chcesz.

Przeczytaj również:

Przyjaciel z bonusem

Jak grzeszą zakochani w Polsce?Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 11.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×