O jakiej porze najchętniej chcemy uprawiać seks?

Jedni wolą rano, inni wieczorem, a jeszcze inni w ciągu dnia. Czy można powiedzieć o jakiej porze najchętniej chcemy uprawiać seks? Naukowcy postanowili to sprawdzić, zobaczcie.

poranny seks.jpg

O jakiej porze najchętniej chcemy uprawiać seks?

 

Seks to z pewnością bardzo ważny aspekt życia i związku. Docieranie się i wspólne okrywanie siebie może potrwać, ale kiedy już para wypracuje wspólny "system" będzie się cieszyć i w pełni korzystać z bycia blisko i z udanego seksu.

To, kiedy nachodzi nas największa ochota na seks nie jest wcale bez znaczenia. Czy fakt, że jedni chcą się kochać rano, a inni mają na to największą ochotę wieczorem, może okazać się problemem?

Zobacz też: CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ O LIBIDO? POZNAJ KILKA WAŻNYCH I CIEKAWYCH FAKTÓW 

Okazuje się, że panie najczęściej chcą się kochać późnym wieczorem, natomiast panowie największą ochotę mają... rano. 

Według badań przeprowadzonych ostatnio na zlecenie firmy Lovehoney produkującej zabawki erotyczne, kobiety odczuwają największe libido między 23, a 2 w nocy, natomiast panowie największą ochotę na seks mają między 6, a 9 rano.

Zobacz też: OTO POZYCJE SEKSUALNE, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAKOCHACIE SIĘ W SOBIE JESZCZE BARDZIEJ 

W badaniu wyznaczono nawet "optymalną" godzinę, w której chcą się kochać kobiety oraz mężczyźni. Dla pań jest to 23:21, natomiast mężczyźni największą ochotę mają na poranny seks, a ich godziną jest 7:54.

Choć rozbieżność jest dość duża, większość z par potrafi się jednak w tej kwestii dogadać i spotkać gdzieś pośrodku. W końcu zawsze można się kochać i rano i wieczorem. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 03.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
wow, jakież odkrywcze badania, niesamowite. w Polsce wiemy o tym od lat.
Dodano: 2015-05-04 18:26:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×