Od stóp do głów

Dotyk, pocałunki, masaż sprawiają, że seks to prawdziwa magia. Gdzie mężczyzna powinien dotykać ciebie? A gdzie ty masz gładzić jego? Przydałaby się wam jakaś mapa? Oto ona.

Od stóp do głów

DLA CIEBIE

Stopy

■ Bywają zaniedbywane przez naszych kochanków. A to, że trzeba się nimi zająć, tysiące lat temu wiedzieli świetnie już Chińczycy! Stworzyli nawet specjalny rodzaj masażu stóp, który miał dawać relaks i rozkosz. W filmie "Zawieście czerwone latarnie" to on był nagrodą dla żony, z którą mąż postanowił spędzić noc. Może powinnaś pokazać ukochanemu ten film jako instruktaż? Na stopie znajduje się kilka punktów erogennych. Pierwszy na spodzie dużego palca. Najlepiej rozmasować go mocnymi, kolistymi ruchami za pomocą czegoś kanciastego, np. kostki cukru. Taki palec będzie potem słodki. Drugi z interesujących punktów to obszar skóry wzdłuż ścięgna łączącego łydkę z piętą. Delikatne rozcieranie tego miejsca powinno sprawić ci przyjemność. I wreszcie masaż podeszwy stopy – na środku, tam gdzie skóra jest najdelikatniejsza.

Pępek

■ Jest uroczy i wrażliwy. Ale znajduje się w kiepskim miejscu: w połowie drogi między piersiami a wzgórkiem łonowym. Nic dziwnego, że bywa traktowany po macoszemu. Czas właściwie się nim zająć. Lepiej nie próbować wciskać czegokolwiek do pępka (wklęsłego) lub też namiętnie ssać (wypukłego) – to może spowodować ból! Tu potrzeba wiele delikatności. Namów ukochanego, by wlał ci do pępka odrobinę szampana albo płynnej czekolady i napił się z tego miniaturowego kielicha. Masz pępek wypukły? Można ozdobić go czapeczką z bitej śmietany i czule oblizać. To będzie zabawne doświadczenie dla was obojga. Kto powiedział, że seks nie może być śmieszny?

Plecy

■ Warto zainteresować się zwłaszcza ich dolną częścią, położoną tuż nad pośladkami. Krzyż i okolice to miejsce na ciele, w którym zakończenia nerwowe leżą bardzo blisko powierzchni skóry. Masaż dołu pleców może dostarczyć bardzo intensywnych i ekscytujących wrażeń. Uwaga! Partner musi wykonać masaż dość mocno, obiema dłońmi, jakby chciał rozetrzeć coś na twojej skórze albo jakby wygniatał twarde ciasto. Rytmiczne ruchy jego dłoni pobudzą krążenie krwi w dolnych partiach twojego ciała. Zobaczysz, że nabierzesz niezwykłej ochoty na seks!


Dodał(a): Ola Wójcik , Środa 06.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
nostradama
zgadzam się z opos444. co nie zmienia faktu, że to wszystko jest dobre.. :)
Dodano: 2011-08-11 20:07:21 Zgłoś nadużycie
opos444
Większość z tych porad dla kogoś kto działał w ten sposób pewnie już i tak była wykorzystywana wcześniej :)
Dodano: 2011-08-11 12:29:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×