Odkryj tajniki seksu z ekspertem od kobiecej seksualności

Wydaje Ci się, że wiesz już wszystko na temat seksu i swojej seksualności? Zobacz nowy program ekspertki Joanny Keszka, a zobaczysz, że jeszcze dużo można się nauczyć...

program o seksie.jpg

Odkryj tajniki seksu z ekspertem od kobiecej seksualności

Seks nie jest już takim tematem tabu jak kiedyś, a my chcemy się dowiadywać coraz więcej. Świadomość kobiet jak i mężczyzn rośnie, między innymi dzięki temu, że w telewizji pojawiają się edukacyjne programy.

Zobacz też: CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ O LIBIDO? POZNAJ KILKA WAŻNYCH I CIEKAWYCH FAKTÓW 

Chcemy coraz więcej wiedzieć na temat tego jak zapewnić sobie udany seks, czym wzbogacić życie erotyczne, czego warto spróbować i w jaki sposób, by nie zrobić sobie krzywdy.

- Z tego właśnie powodu powstał ten program, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było. Poznamy tajemnice kobiecego ciała, opowiemy o tym, że BDSM jest dla każdego, a nie tylko dla Christiana Graya, pobawimy się w przebieranki w sypialni, będziemy ćwiczyć mięśnie Kegla, a także nauczymy jak korzystać z wibratora – mówi Joanna Keszka.

Szkoła seksu Joanny Keszka.jpg

Nowy program "Szkoła seksu Joanny Keszka” będzie emitowany w Planete+, autorskim kanale stacji nc+, w każdą środę o godzinie 23:00. 

Prowadząca, Joanna Keszka to ekspertka ds. kobiecej seksualności, która o "tych sprawach" wie naprawdę dużo. To także autorka książki "Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie". Jej cenne rady z pewnością pomogą nie jednej kobiecie i parze na nowo odkryć swoją seksualność i siebie nawzajem.

szkoła seksu Joanna Keszka.jpg

W każdym z 10 planowanych odcinków prowadząca pomoże 2 parom, które wyłonione zostały w castingu do programu. Będą oni musieli wykonać dwa wyznaczone przez nią zadania, jedno teoretyczne, a drugie... praktyczne, jak na przykład przebieranie się, czy użycie gadżetów erotycznych. Oprócz tego w każdym odcinku będziemy mogli także obejrzeć zabawną uliczną sondę, z której można wyciągnąć ciekawe wnioski.

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com/ Mat. Prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 30.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×