Oto pozycje seksualne, które sprawią, że zakochacie się w sobie jeszcze bardziej

Czy pozycja w jakiej uprawia się seks może mieć coś wspólnego z tym jak mocno się zakochamy? Okazuje się, że tak! Poznaj pozycje, które jeszcze bardziej wzmocnią waszą miłość.

intymne pozycje seksualne.jpg

Oto pozycje seksualne, które sprawią, że zakochacie się w sobie jeszcze bardziej

Kochając się z partnerem z pewnością mocno się do siebie zbliżacie także emocjonalnie. Okazuje się, że spośród wielu pozycji seksualnych można wybrać takie, które przyczynią się do tego, że zakochacie się w sobie jeszcze mocniej. W jakiej pozycji się kochać, by wzmocnić wzajemną miłość?

Na łyżeczkę

Ta pozycja zapewnia bardzo dużą intymność. Chociaż nie macie kontaktu wzrokowego, bliskość i ułożenie waszych ciał sprzyja bardzo emocjonalności i czułości. Taka pozycja daje poczucie bezpieczeństwa, co bardzo zbliża także psychicznie.

Kobieta na górze

Pozycja, kiedy to kobieta jest na mężczyźnie wymaga, by mężczyzna polegał na swojej partnerce, zaufał jej. Uprawiając seks w ten sposób macie także okazję czule się wzajemnie pieścić, co z pewnością bardzo was do siebie zbliży emocjonalnie.

 

Prosto w ramiona

Ta pozycja polega na tym, że mężczyzna trzyma kobietę tak jakby po prostu rzuciła mu się w ramiona. Jej nogi owinięte wokół jego talii i ramiona obejmujące szyję sprawią, że pozycja będzie wygodna, ale także da wam możliwość czułego patrzenia w oczy i wymieniania się namiętnymi pocałunkami.

Na misjonarza

Ta najbardziej tradycyjna pozycja seksualna jest świetną opcją dla tych, którzy chcą poczuć nie tylko przyjemność, ale też niezwykłą intymność i bliskość. Tradycja wcale nie musi być zła, czy nudna, co więcej, może was naprawdę bardzo do siebie zbliżyć, gdyż daje możliwość wspólnych głębokich spojrzeń w oczy.

Możecie także spróbować urozmaicić nieco tę pozycję i obrócić się o 90 stopni, to znaczy kochać się na stojąco. 

Na krześle

Kiedy mężczyzna siedzi na krześle, a kobieta na nim okrakiem opierając się nogami na ziemi, oboje mają wolne ręce, co daje im możliwość dodatkowych pieszczot. Poza tym ich twarze są  blisko siebie i możliwość wykonywania zmysłowych pocałunków, które nadają dużej intymności jest naprawdę duża.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 15.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
90 stopni na serio
Dodano: 2017-11-07 21:48:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
90 stopni.
Dodano: 2015-03-10 14:01:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Najpierw idź na namatematyke do szkoły a potem uprawiaj seks
Dodano: 2015-02-17 13:25:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Z pozycji leżącej do stojącej jest 45 stopni a nie 90.
Dodano: 2015-02-16 22:00:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×