Podkręć jego pożądanie

Istnieje kilka prostych trików, które zwiększają podniecenie u mężczyzn. Przeczytaj nasz artykuł i spraw swojemu ukochanemu niezapomnianą rozkosz...

Podkręć jego pożądanie

Podkręć jego pożądanie

Na orgazm Twojego partnera wpływają dwa czynniki: podniecenie ciała i stymulacja mózgu. To drugie jest kluczem do niesamowicie intensywnych przeżyć, a wszystko zależy od Ciebie! W czasie seksu angażowane są wszystkie zmysły. Ogromną rolę odgrywają wzrok, dotyk i zapach, ale także słuch, czyli wypowiadane przez Ciebie słowa.

Wymawiaj jego imię. Kiedy Twój partner je słyszy, aktywizuje się ośrodek nagrody w jego mózgu, co zwiększa przyjemność i koncentrację na tym co się właśnie dzieje.

Trzymaj go w niepewności. Eksperymentuj z różnymi technikami i rodzajami dotyku. Wprowadź zamieszanie w rutynie i zwiększ jego podniecenie. Zrezygnuj z oczywistych pieszczot, kuś go i dozuj napięcie!

Poświntusz. Trochę prostych poleceń, a nawet wulgaryzmów nie zaszkodzi. Posługuj się anatomią i pobudź jego zwierzęce instynkty. Zwiększysz w ten sposób jego zaangażowanie i pożądanie. Czas na elektryzujący orgazm!Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 16.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×