Pokaż kotku, co masz…pod ubraniem!

Koronki, prześwity i seksowne kroje - faceci je uwielbiają! Zobacz, co założyć do łóżka, jeśli chcesz pozostać w jego pamięci na dłuuugo…

Pokaż kotku, co masz…pod ubraniem!

Pokaż kotku, co masz…pod ubraniem!


Niejedna z nas uśmiecha się pod nosem za każdym razem, gdy po raz ''enty'' ogląda Bridget Jones i słynną scenę, kiedy nieziemski Daniel Cleaver (Hugh Grant) dobiera się się do Bridget (Renée Zellweger) i...tadaaam! Zamiast rozpalającej zmysły bielizny, widzi antyseksowne, wyszczuplające majtki. Pewnie każda z nas pragnęłaby, aby ziemia rozstąpiła się pod nią natychmiast! Tu akurat można wybaczyć pannie Jones, bo nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

Powinna być to dla nas jednak mała przestroga, żeby na przyszłość zadbać również o to, co mamy pod ubraniem. Bo kto wie, co może się zdarzyć po szalonej imprezie niby w babskim gronie…

Możemy być nawet boginiami seksu, ale zanim pokażemy facetowi co potrafimy, musimy rozpalić jego zmysły jeszcze bardziej! I nie, nie musimy wcale seksownie się przed nim wić niczym Shakira. Wystarczy odpowiednia bielizna, a będzie pożądał nas tu i teraz!

Pokaż kotku, co masz…pod ubraniem!

Pokaż kotku, co masz…pod ubraniem!


Co zatem lubią faceci? Od razu mówimy, że zapomnij o bawełnianej bieliźnie w motylki i serduszka. Postaw natomiast na wszelkie koronki, prześwity i seksowne kroje. Jeśli nie mamy biustu Kate Upton, nie próbujmy usilnie go powiększać biustonoszami typu push-up. Facet go zdejmie i co wtedy? No właśnie. Dlatego zaakceptujmy je takie, jakie są, i dobierzmy odpowiedni dla siebie rozmiar. Jeśli nie czujesz (lub nie wyglądasz dobrze) w stringach, również odłóż je w kąt. W zamian możesz wybrać seksowne brazylianki lub figi. Powinny być również w odpowiednim rozmiarze, żeby nie wylewało się to i owo.

Jeśli chodzi o kolor, faceci zdecydowanie stawiają na tą w kolorze czarnym lub czerwonym. Ale spokojnie! Wybierając się na randkę, nie uzależniajmy swojego stroju od koloru bielizny, bo nawet jasny, koronkowy komplet może sprawić, że nie będzie mógł się oprzeć.

Pamiętajmy jednak, że w łóżku ważna jest przede wszystkim pewność siebie!


Źródło: MilionKobiet
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 24.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×