Pora roku najlepsza na seks

Wiosna to czas nie tylko budzącej się do życia przyrody, ale także odpowiedni moment na seksualne uniesienia.

pora roku na seks

W czasie wiosny libido u kobiet znacznie wzrasta, a seks staje się nieodzowną częścią każdego wieczoru. Płeć piękna ma więc wtedy niespożytą energię właśnie na łóżkowe igraszki. Ładna pogoda, ciepłe dni i przyjemne otoczenia natury sprawia, że wiosną ludzie nie tylko zakochują się w sobie, ale także wzrasta ich pożądanie.

Wszystko dzięki zbawiennemu działaniu słoneczka, które zbawiennie działa na nasz organizm dostarczając wszystkim cudownych hormonów szczęścia - endorfin. Nie jest to jednak sprzyjający czas dla mężczyzn. Ich "godowy" czas wypada bowiem dopiero jesienią. Jak więc drogie panie w pełni cieszyć się nieustającym wiosennym pożądaniem bez waszych ukochanych? Poczekajcie do jesieni lub użyjcie swoich magicznych seksualnych wabików i wspólnie z partnerem czerpcie radość z cielesnych doznań. To chyba najprostszy sposób.

Tekst: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Rozpustne kobiety

Owocowy seks


Dodał(a): Iza Hofman , Piątek 15.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Przepis na wierność partnera

    Przepis na wierność partnera

    Mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość. Wiemy co zrobić, by Twój partner pozostał Ci wierny. Najnowsze badania ujawniły, że jest pewien zaskakujący czynnik, który może popchnąć każdego… czytaj więcej