Powiedz mu o swoich pragnieniach

Mężczyźni nie są zbyt domyślni. Dlatego jeżeli kobieta nie powie jasno czego oczekuje od partnera w łóżku, być może nigdy tego nie dostanie. Należy zapomnieć o wstydzie i rozmawiać o swoich oczekiwaniach dotyczących seksu.

Powiedz mu o swoich pragnieniachPowiedz mu o swoich pragnieniach

Jeżeli mężczyzna znowu nie odgadł czego jego partnerka pragnie w łóżku, nie powinno się tego ignorować. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i jasno określić swoje oczekiwania dotyczące seksu. Faceci uwielbiają kiedy kobieta jest stanowcza i wie czego chce. Dlatego bezpośrednie prośby, wskazówki, czy nawet rozkazy to najlepsza droga do łóżkowej satysfakcji.

Jak rozmawiać ze swoim partnerem o seksie- kliknij i sprawdź!

Kobiety często wstydzą się rozmawiać o seksie i boją się powiedzieć, czego tak naprawdę pragną. Kolejnym problemem jest to, że płeć piękna uważa, że mężczyźni powinni się sami domyślać, czego ich partnerka pragnie w łóżku. Nic bardziej mylnego. Jeżeli kobieta sama nie zadba o swoją przyjemność, facet może nigdy nie wiedzieć jakie kroki podejmować w trakcie seksu. Dlatego warto zapoznać się z kilkoma radami na ten temat i rozkoszować się cudownym seksem ze swoim partnerem.

Co mężczyźni uwielbiają w łóżku? - kliknij tutaj i sprawdź!

Męskie ego bywa bardzo wrażliwe, jednak mężczyznom zależy też na kobiecej przyjemności w łóżku. Dlatego strach przed mówieniem o swoich pragnieniach jest w wielu przypadkach nieuzasadniony.Faceci dobrze przyjmują bezpośrednie komunikaty, a nawet uwielbiają kobiety, które walczą o to, czego chcą. Warto też zachęcać swojego mężczyznę do eksperymentów w łóżku, mówiąc mu bezpośrednio, że tym razem zrobicie coś inaczej.

Dowiedz się więcej o seksualnych eksperymentach- kliknij!

Seksualne eksperymenty

Większość mężczyzn nie ma żadnych oporów przed powiedzeniem czego pragną w łóżku, dlatego nie rozumieją tego problemu u kobiet. Zamiast rozpaczać nad tym, że partner po raz kolejny się nie domyślił, należy wziąć głęboki oddech, powiedzieć mu o swoich oczekiwaniach i rozkoszować się udanym seksem.

Sprawdź, jak poradzić sobie z różnicą temperamentów w łóżku!


Foto: ThinkStockDodał(a): Paulina Lipska , Czwartek 13.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×