Powody, dla których poranny seks zawsze będzie lepszy

Od popołudniowego, wieczornego i nocnego - zdecydowanie lepszy.

ThinkstockPhotos-79072729.jpg

Seks w sam sobie jest cudownie przyjemny i z odpowiednim partnerem, zawsze stanowi tę lepszą część dnia (zakładając, że przekonałaś się do tego, by uprawiać go choć raz dziennie). Skoro już mowa o porach - ze statystyk wynika, iż zdecydowana większość populacji woli seks przed snem. Powody? Szukamy relaksu, nieco czułości po ciężkim dniu i bliskości. Mężczyźni również wolą tę porę, gdyż seks wieczorem nie skończy się za każdym razem długą gadaniną, tylko błogim snem. A gdyby tak kochać się nad ranem? 


Poranna porcja czułości to jak tort na śniadanie - dostajesz wszystko to, czego chcesz już na samym początku dnia. Poza tym, że działa odprężająco, poprawia humor i zdecydowanie postawi cię na nogi, dlaczego jeszcze warto namawiać partnera na seks o świcie?


BO GO ZAPAMIĘTASZ

Na cały dzień. I gdy będziesz siedziała w biurze zawalona papierkami po sam nos, możesz sobie dać kilka minut na to ciepłe wspomnienie. Dzień stanie się jakiś taki przyjemniejszy, praca mniej irytująca, a ludzie przystępniejsi. Idąc do łóżka wieczorem zafundujesz sobie przyjemny sen, ale z pewnością nie będziesz go wspominać. Z resztą, kto mówił, że nie można tego robić dwa razy dziennie?


DZIĘKI NIEMU MOŻESZ ODPUŚCIĆ PORANNY JOGGING

Skoro i tak już spaliłaś trochę kalorii, to siłownię możesz sobie odpuścić i poświęcić czas na ćwiczenia swojemu mężczyźnie. Podobno całowanie równie szybko spala kalorie. Czemu by nie spalić ich więcej?


KTO NIE CHCE ROZPOCZĄĆ DNIA PORZĄDNYM ORGAZMEM?

Nie widzę zbyt wielu chętnych na sali, więc odpowiedź jest chyba jasna. Orgazm cię odpręży i pozytywnie nakręci, a przy okazji nieco przyjemności z rana jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Przeczytaj: Jaka pozycja seksualna jest najlepsza dla Twojego znaku zodiaku? 


I TAK MUSISZ ZDJĄĆ PIŻAMĘ

Dlaczego nie zrobić tego nieco przyjemniej niż na zimnej posadzce w łazience? Ręce twojego partnera z pewnością są cieplejsze!


BO TO BARDZO ZBLIŻA

Budzicie się codziennie rano w jednym łóżku, ale tak naprawdę od momentu obudzenia się każde biegnie w inną stronę. Pytanie po co? Przecież można poświęcić chwilę sobie nawzajem, poczuć ciepło drugiej osoby z rana i zatracić się chociaż na chwilę. To taki prywatny moment, specjalnie dla was dwojga.

Polecamy: Czy jemu chodzi tylko o seks? 


KAWA JEST PRZEREKLAMOWANA

A seks tak samo dobry, jak był. Zresztą, kawa bywa niezdrowa, a seks? To łączenie przyjemnego z pożytecznym - spalanie kalorii, zdrowy wysiłek i do tego umacnianie relacji z rana. Przekonałam cię?


Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 11.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×