Pozycja "na pieska" - tego o niej nie wiedziałaś

Wydawałoby się, że jest tak popularna i już nic was nie zaskoczy, a jednak.


pozycja na pieska.jpeg

Ta legendarna pozycja ma wiele zalet, których możesz nie być świadoma. Oto kilka faktów.

1. Jest to idealny sposób na stymulację punkt G. Pozycja "na pieska" jest doskonała dla tych kobiet, które lubią głęboką penetrację.

2. O tej pozycji pisali w swoich rozprawach już starożytni Grecy i Rzymianie.

3. Na temat pozycji "na pieska" powstało dużo piosenek - przynajmniej 1600. Na przykład «P.I.M.P.» rapera 50 Cent, lub "The Bad Touch" grupy Bloodhound Gang.

Zobaczcie także: Absurdy scen łóżkowych w filmach!

4. Chociaż ta pozycja nazywa się "na pieska", to tak naprawdę wiele zwierząt kopuluje w taki sam sposób, np. konie, wielbłądy, żyrafy, czy słonie.

5. Inne zwierzęta jednak nie preferują tej pozycji, np. wieloryby, delfiny i pająki. Nawet naczelne, takie jak szympansy, wolą inne pozycje.

6. To pozycja, która doskonale się sprawdzi także przy seksie analnym, jak i oralnym.

7.  Badania wykazały, że w USA tylko 44% mężczyzn i jedyne 36% kobiet, przynajmniej raz w życiu uprawiali seks w pozycji na pieska... To dziwne, zważywszy, jak wiele się o niej mówi.

8. Większość osób, która jednak wypróbowała tę pozycję, staje się ona ich ulubioną. Przypada do gustu szczególnie mężczyznom.

Źródło: cosmo.pl za cosmo.ru
Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 07.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Nataszka
wow
Dodano: 2016-06-24 16:16:55 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale nowości się tu dowiedziałam hehe:P
my podczas seksu zazwyczaj mamy 2-5 pozycji....szukamy takiej, w której jest nam aktualnie najwygodniej i najprzyjemniej:P często pozycja "na pieska" się przewija, zazwyczaj na koniec, mojego partnera bardzo ona podnieca więc zależy czy to ma być szybki numerek czy dłuższe igraszki:D
Dodano: 2016-03-15 10:06:22 Zgłoś nadużycie
fiołek
Jeśli mam walić wprost, to nie jest to wcale taka fajna pozycja jeśli ktoś ma problemy ze wzwodem. Mój mężczyzna ma jakby niepełną erekcję i jeśli nie weźmie iqman to naprawdę nie wiele da radę zdziałać w tej pozycji....
Dodano: 2016-03-10 23:45:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×