Pozycje seksualne, które mogą uszkodzić penisa

Nie martwcie się, nikt nie chce was przestraszyć. Po prostu przy pewnych pozycjach lepiej być ostrożnym. Sprawdźcie, o których mowa.

Pozycje seksualne, które mogą uszkodzić penisa

Nie ma co ukrywać, że penisa też można uszkodzić nawet w trakcie tak przyjemnej czynności, jak seks. Wypadki się zdarzają i warto wiedzieć, jakie pozycje sprzyjają urazom, jeżeli nie chcecie zakończyć upojnej nocy na ostrym dyżurze. 

1. Kowbojka


Faceci lubią, kiedy kobieta czasem przejmuje inicjatywę, lecz kiedy jesteś na górze, niestety możesz łatwo złamać penisa swojego partnera. Według badań przeprowadzonych w Brazylii, najwięcej uszkodzeń członka następuje właśnie w tej pozycji. Dlaczego? Kiedy twardy penis nadzieje się na twoją kość, gdy dość mocno opadasz, może dojść do nieszczęścia. 

2. Kowbojka tyłem


To też niezbyt bezpieczne. Zmianie ulega jedynie kąt, pod którym członek może ulec złamaniu. 

Zobaczcie także: JAK ROZPOZNAĆ, CZY MĘŻCZYZNA BĘDZIE DOBRY W ŁÓŻKU?

3. Hiszpan


Niektórzy tę pozycję nazywają też "naszyjnikiem z pereł". W każdym razie chodzi o moment, kiedy pieścisz penisa piersiami. Wydawać by się mogło, że w miękkim biuście członek jest bezpieczny, lecz kiedy działacie zbyt mocno, możecie uszkodzić strukturę penisa. Szczególnie łatwo o podrażnienia, kiedy nie stosujecie lubrykantu. 

4. Pozycja na pieska


To także jedna z najpopularniejszych pozycji. Nic zatem dziwnego, że aż 29% wszystkich uszkodzeń penisa dzieje się właśnie przy niej. W jaki sposób można uszkodzić penisa? Duża siła i słaba celność - nieszczęście gotowe. 

Nie zniechęcamy do tych pozycji, tylko przestrzegamy. Wiemy, że w chwili zapomnienia ciężko myśleć o nieprzyjemnych konsekwencjach, ale o niektórych warto wiedzieć. Zobaczcie także: Źródło: Cosmo.pl/ MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Anka P. , Sobota 29.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
mariawoleyko
Do Hiszpana zawsze stosowałam z mężem nawilżenie ;)
Dodano: 2015-11-05 12:36:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×