Prawdziwa miłość upewni się… że miałaś orgazm?

Czyżby faktycznie tak było?

ThinkstockPhotos-508221346.jpg

Ludzie wiążą się ze sobą z bardzo różnych powodów - rozumieją się wzajemnie, mają podobne zainteresowania, przechodzili przez różne podobne rzeczy w swoim życiu. Wychodzi na to, że związek opiera się na zrozumieniu i miłości. Jak jednak prawdziwa miłość ma się do tego, czy jesteś zaspokojona w łóżku?

Polecamy: Oto najskrytsze fantazje mężczyzn! 


Aby odpowiedzieć na to pytanie, zadam całkiem inne do wszystkich kobiet, które są mężatkami. Od kiedy było dla Ciebie jasne, że to właśnie TEN? Nigdy nie miałaś wątpliwości, a już szczególnie po ślubie, że kurcze, to jednak chyba była pomyłka? Można pytać o to całe gromady ludzi, ale odpowiedź możesz znaleźć właśnie w artykule na portalu Elite Daily. Autorka Gigi zadała to pytanie swojej przyjaciółce, którą nazywa w swoim tekście “Claire”. No więc Claire słynęła ze swojego libido - podobno potrafiła nawet częściej odczuwać potrzebę stosunku, niż jej ówczesny chłopak. Pewnego dnia, Claire wróciła z pracy i od drzwi rzuciła się swojemu facetowi na szyję, namawiając go na szybką rundkę. Zmęczony mężczyzna obiecał, że mimo braku ochoty, spróbują wieczorem. Jak to jednak czasami bywa z mężczyznami - zwyczajnie zasnął z wykończenia.

Zobacz też: Dlaczego młode kobiety unikają zbliżenia?


Niezaspokojona, zła i roztrzęsiona Claire położyła się spać i długo nie mogła zasnąć. Z jednej strony, wiadomo, zrozumienie dla partnera, z drugiej - własne potrzeby. Gdy się rano obudziła, przywitał ją skruszony chłopak, który przeprosił ją gorąco za to, że zasnął. Uznał swoją wymówkę za zbyt małostkowe, by nie dotrzymać danej obietnicy. Ten moment wzruszona do łez Claire wskazała jako moment, w którym upewniła się, że to właśnie on będzie jej mężem. I jak wynika z artykułu - tak właśnie się stało jakiś czas później.


Jaką zatem cenną lekcję dała nam Claire ze swoim partnerem? Że prawdziwa miłość dużo daje z siebie, nie oczekując zbyt wiele w zamian. A my z tego uczucia z kolei, chcemy dać jak najwięcej. Wszyscy wiemy, że w związku nie może dominować seks, jednak, nie oszukujmy się - jest on szalenie ważny, jeśli chodzi o spełnianie wzajemnych potrzeb. 


Miłość nie może być egoistyczna, ona właśnie musi być otwarta i wspierająca, ale też oferująca wiele w zamian. Bo właśnie to uszczęśliwianie drugiej osoby, znajdowanie kompromisów i pozwolenie, na bycie sobą, to dokładnie to, co sprawia, że związek ma szansę na powodzenie. Warto zatem moje drogie od czasu do czasu wysłuchać swojego partnera, by upewnić się, że wszystkie jego potrzeby są spełnione. Może to jest właśnie droga do udanego małżeństwa?


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 23.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×