Punkt G - jak go powiększyć?

Tagi: punkt G seks

Powiększanie biustu, czy pośladków już nie robi na nas wrażenia, ale powiększenie punktu G? Zobaczcie, co na ten temat przygotowałyśmy.

Punkt G - jak go powiększyć?

Punkt G - jak go powiększyć?


Należy zacząć od tego, że wiele osób zastanawia się, czy punkt G istnieje. Otóż jest to miejsce, które ma niewielką powierzchnię, gdyż ma ok. 1,5 cmx2 cm i znajdziemy je na przedniej ściance pochwy. Wykazuje ono dużo większą wrażliwość na stymulację od łechtaczki, tak więc wiele od niego zależy w sferze pełnej satysfakcji z seksu. Mężczyźni czasem narzekają, że nie mogą znaleźć punktu G. Okazuje się, że po raz kolejny na ratunek przychodzi medycyna estetyczna. Za pomocą zabiegu możemy powiększyć oraz bardziej uwydatnić punkt G. Warto jednak zaznaczyć, że wszystko odbywa się bez ingerencji chirurgicznej, a efekt utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Zabieg można wykonać na dwa sposoby - za pomocą naturalnego tłuszczu pacjentki, który otrzymuje się metodą liposukcji, jak też można do tego wykorzystać wypełniacz syntetyczny. W tym czasie pacjentka jest poddana znieczuleniu miejscowemu, lub chwilowemu ogólnemu. Substancja zostaje wstrzyknięta w pobliżu punktu G, który następnie powiększa się oraz ujędrnia. Zabieg trwa poniżej godziny.

Punkt G - jak go powiększyć?

Punkt G - jak go powiększyć?


Rekonwalescencja jest stosunkowo krótka, ponieważ możemy od razu wyjść do domu, nie musimy leżeć w szpitalu i co ważne, już po kilku godzinach od zabiegu można współżyć, a poza tym na ok. 3 tygodnie powinnyśmy odmówić sobie używek. Należy także dbać o higienę miejsc intymnych, ale to w końcu naturalne.

Warto jednak zaznaczyć, że są pewne przeciwwskazania do tego zabiegu. Zazwyczaj nie jest on wykonywany osobie niepełnoletniej, a poza tym nie możemy mieć miesiączki oraz zmian w narządach rodnych, a także żadnych stanów zapalnych, czy upławów.

Jak przebiega przygotowanie do zabiegu? Oczywiście nie obędzie się bez badań. Należy zrobić m.in. cytologię i morfologię.

Koszt wykonania zabiegu waha się od 2 do 4 tysięcy.

Skusicie się?

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 09.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×