Rozkosz w wodzie

Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - seks w wodzie. Wypróbuj nowe pozycei i ciesz się seksem ze swoim partnerem.

86518766.jpgRozkosz pod wodą

Seks w wodzie może być niezwykle przyjemny, jednak warto pamiętać o tym, że woda paradoksalnie wysusza. W tym wypadku może się przydać dodatkowe nawilżenie w postaci lubrykantów.

Gra wstępna to podstawa- kliknij i dowiedz się więcej!

Jeżeli macie w domu, lub pokoju hotelowym jacuzzi - kobieta powinna poprosić swojego mężczyznę żeby usiadł na dnie wanny, do której nalejecie trochę wody. Kobieta niech uklęknie nad nim i obejmie mężczyznę ramionami. Niech mężczyzna powoli w nią wejdzie. Idealne będzie w tym wypadku włączenie masażu wodnego.

Sprawdź, jak masować swojego mężczyznę- kliknij tutaj!

masaz-ed3bebbaaeaaa8b4f339-297ad-5-2e7aa_261c40.jpg

Zawsze można też skorzystać z prysznica. Niech kobieta wejdzie do niego razem ze swoim partnerem i skorzysta z aromatycznych żelów pod prysznic. Następnie powinna zdjąć słuchawkę od prysznica i poprosić, aby mężczyzna wszedł w nią od tyłu. W trakcie seksu kobieta powinna pieścić się strumieniem prysznica. To zapewni dużo przyjemności i z pewnością urozmaici życie seksualne pary.

Dowiedz się,jakie są wrażliwe miejsca na ciele mężczyzny- kliknij tutaj!

Foto: ThinkStock
Dodał(a): Paulina Lipska , Wtorek 25.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
Z tego co wiem z własnego z resztą doświadczenia woda łagodzi odczuwanie przyjemnośc, przez co mniej czujemy wszelkie doznania więc nie do końca to takie dobre
Dodano: 2012-10-08 14:50:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×