Nie tylko mężczyźni powinni dbać o zabezpieczenia przed ciąża.

Producenci środków antykoncepcyjnych zbijają na tej produkcji spore pieniądze. Jest to jeden z najbardziej opłacalnych rynków.

Prawie każda para używa jakiś środków plemnikobójczych. Jedni używają prezerwatyw inni bardziej chemicznych środków w postaci tabletek. Nowoczesna antykoncepcja ma w swoim asortymencie naprawdę spory wybór środków chroniących przed ciążą. Ostatnio bardzo popularne są plastry antykoncepcyjne, globulki i ponad czasowe prezerwatywy. Istnieje również spory wybór dla mężczyzna, ale i jest antykoncepcja dla kobiet. Wynaleziono prezerwatywy, które mogą używać kobiety, bez niepotrzebnego faszerowania się medykamentami hormonalnymi. Każda tabletka antykoncepcyjna ma w sobie chemiczny skład i w jakiś sposób wpływa negatywnie na organizm kobiety. Kobiety powinny wybierać mniej niebezpieczne środki dla własnego zdrowia. Najlepszym zabezpieczeniem jest pilnowanie swojego kalendarzyka i sprawdzanie dni nie płodnych, jest to najlepszy środek antykoncepcyjny i nie ma żadnych środków ubocznych.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Seks bez zabezpieczenia

    Seks bez zabezpieczenia

    Wiadomo, że prawidłowe używanie prezerwatyw to jedyny skuteczny sposób na uniknięcie wielu chorób przenoszonych drogą płciową, w tym HIV. Czy jednak prezerwatywa jest konieczna, jeśli mamy… czytaj więcej