Randka w sieci

W dzisiejszych czasach jesteśmy osobami bardzo zabieganymi i w pewnym momencie uświadamiamy sobie, że brakuje nam kogoś, z kim moglibyśmy dzielić nasze smutki oraz radości.

Już nam nie wystarczają akty kobiet znalezione w sieci, żeby być szczęśliwym człowiekiem. Im jesteśmy starsi, tym trudniej nam znaleźć partnera życiowego, ponieważ praktycznie wszyscy wokół nas zajęci. Właśnie z tego powodu powstały randki internetowe, które dzisiaj cieszą się ogromną popularnością wśród osób samotnych. Bardzo duża ilość osób loguje się na serwisach randkowych. Jednak nadal społeczeństwo uważa to za coś wstydliwego, więc raczej nie przyznajemy się do czegoś takiego. Na takich portalach znajduje się wiele nieodpowiedzialnych osób, które poszukują jedynie przyjemności fizycznej. Czasami więc bardzo trudno znaleźć na takiej stronie kogoś uczciwego, kto może zostać naszym partnerem. Umawiając się na anonimowe randki możemy dużo razy się rozczarować, ale w pewnym momencie z całą pewnością znajdziemy odpowiednią osobę. Przecież każdy ma swoją połówkę pomarańczy.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Zalogowani - zakochani

    Miłość w internecie

    Czy można znaleźć prawdziwą miłość w internecie? Nasi bohaterowie potwierdzają, że tak! To właśnie w sieci poznali swoją drugą połówkę. Opowiadają, jak ich wirtualna znajomość… czytaj więcej