Seks bez orgazmu

Seks od zawsze kojarzył się z czymś bardzo przyjemnym i zwykle kończącym się "spełnieniem", czyli rozkoszą w postaci orgazmu. Niestety nie musi tak być zawsze. Często zdarza się, że kobiety zwyczajnie nie mogą osiągnąć tego "magicznego" doznania. Dlaczego tak jest?

seks bez orgazmu

Taki stan rzeczy jest nieco złożony. Bywa, że facet nie potrafi zadowolić kobiety i mimo, że kobieta bardzo się stara nie jest w stanie osiągnąć upragnionego orgazmu. Zazwyczaj okazuje się, że stosunek z takim partnerem był ostatnim. Jeśli natomiast partnerka darzy mężczyznę głębokim uczuciem, powinna wytłumaczyć mu, co robi nie tak i spróbować to zmienić. Istnieje możliwość, że obie strony wzajemnie się przyciągają, ale w grę wchodzi sfera emocjonalna. Chodzi tutaj o to, że kobiecie nie w głowie tylko sam kontakt fizyczny i technika, z jaką będzie odbywał się stosunek płciowy, ale raczej poczucie bezpieczeństwa i przywiązanie do partnera.

Niejednokrotnie mężczyzna inaczej podchodzi do seksu, dlatego szczytowanie nie musi być wcale odwzajemnione. Różnice są bowiem zbyt duże. W takiej właśnie sytuacji, mężczyzna często zadaje kobiecie pytania związane z przebiegiem zbliżenia. Czy było Ci dobrze? To najczęstsze z nich. Oczywiście, cóż może odpowiedzieć "biedna" niewiasta, pragnąca nie tylko zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych, ale i emocjonalnych. Może więc warto wytłumaczyć wcześniej naszemu partnerowi, czego potrzebujemy, aby osiągnąć pełnię szczęścia poprzez satysfakcjonujący orgazm.

Źródło: thefrisky.com

Przeczytaj również:

Seks podczas miesiączki

Zabawki erotyczne kobiet

Seks na pierwszej randce

Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 02.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
keczi
U mnie nie zawsze seks musi kończyć się orgazmem bez tego i tak jest przyjemnie
Dodano: 2012-11-12 09:32:03 Zgłoś nadużycie
Lighter
Ja nie rozumiem czemu kobiety nie probują jakoś do tego dojść przeciez to siedzi w nas warto nad tym popracować bo meta jest rozkoszna ;)
Dodano: 2012-03-12 11:54:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×