5 nawyków par zadowolonych z życia seksualnego

Zobacz, co na temat udanego współżycia twierdzą eksperci.

iStock-641433734.jpg

W każdym długoterminowym związku istnieją wzloty i upadki. Jeśli Ty i Twój partner właśnie przechodzicie kryzys, może nadszedł czas, aby popracować nad relacją? Przyjrzyj się temu, co sugerują eksperci. Wprowadzenie tych nawyków do Waszej sypialni spowoduje, że między Wami znowu zapłonie ogień.

Doceniają niedoskonałości

Życie nie jest idealne. Seks także. Pary, pomiędzy którymi płonie ogień namiętności, w łóżku nie szukają ideału. Codzienność jest pełna stresu związanego z pracą oraz napięciami rodzinnymi. Ze zbliżeniem nie czekaj, aż dzieci wyjadą na wakacje. Wykorzystuj więcej niż tylko doskonałe momenty.

Nie są samolubni w łóżku

Podczas seksu bardzo łatwo jest się zgubić w pragnieniu poczucia przyjemności. Dacie sobie większą szansę, jeśli porzucicie łóżkowe samolubstwo. W namiętnych związkach partnerzy nie koncentrują się wyłącznie na braniu, a głównie na dawaniu. Słuchaj, czego potrzebuje Twój partner, zwłaszcza jeśli chodzi o seks.

Akceptują swoje ciała

Zanim zaczniesz dawać miłość drugiej połówce, powinnaś pokochać siebie. Partnerzy, którzy dobrze czują się we własnej skórze, mają niesamowitą szansę całkowitego skupienia się na przyjemności, którą daje seks. Swoboda pozwala przekuć każdą sytuację na namiętne zbliżenia.

Mają do siebie zaufanie

Kluczową cechą, która łączy pary spełnione seksualnie, jest poczucie zaufania. Nie da się czerpać przyjemności z seksu, kiedy nie ufa się partnerowi. Zaufanie i intymność to nierozerwalny tandem. Pary pracujące nad wzajemnym zaufaniem, mają o jedną barierę, dzielącą ich od intymności mniej.

Nie potrzebują nastroju

Pary z dziećmi lub te szczególnie zapracowane, z seksem nie powinny czekać na odpowiedni nastrój. W takowy zawsze powinna wprowadzać Cię gra wstępna. To szczególnie ważne dla kobiet, u których najpierw pojawia się pragnienie, a dopiero później pobudzenie.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 08.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
lama666
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: → igortreneronline
I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
Dodano: 2018-06-17 05:36:38 Zgłoś nadużycie
Anonim
Coś w tym jest ;) My z mężem do niedawna naprawdę byliśmy zadowoleni ze swojego pożycia, ale jak zmienił pracę, to go stresy za bardzo przytłoczyły i trochę nam się w łóżku pogorszyło. Ale znaleźliśmy na to sposób - jak chcemy się kochać, to bierze maxigrę go, która działa po kilkunastu minutach i możemy szaleć bez żadnych zakłóceń ;)
Dodano: 2017-09-11 08:51:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×