Co się dzieje, jeśli pary przestają uprawiać seks?

Konsekwencje mogą Cię zaskoczyć!

iStock-536309507.jpg

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co dzieje się w relacji, jeśli partnerzy przestają uprawiać seks? Taka sytuacja może rozwinąć się z różnych przyczyn, ale niezależnie od nich warto mieć na uwadze, jakie są konsekwencje. Oto one!

#1

Kiedy związek przechodzi kryzys zbliżeń fizycznych, jesteś narażona na odnalezienie w sobie wewnętrznego dziecka. Przerażające, prawda? Seks jest wspaniały, ale pomyśl, jak wartościowy może okazać się czas, który spędzicie na przykład na biwaku. Pamiętaj, że wciąż istnieją sytuacje poza seksem, które mogą Was zbliżyć. Spontaniczne wypady i dużo śmiechu obudzi w Was chęć do działania!

#2

Jeśli w Waszej relacji łóżkowej panuje mroźny okres, możecie dostrzec, jak bardzo ważny staje się dotyk. To wspaniały sposób na ukojenie wszystkich nerwów. Trzymając swojego partnera za rękę, dotykając jego twarzy i barków, poczujesz coś więcej niż bezpieczeństwo.

#3

Zaczniecie odnosić się do siebie jak ludzie. Nie ważne, jak długo się znacie i jaka relacja wiąże Cię z Twoim romantycznym partnerem. Kiedy zbliżenia fizyczne są dość regularne, stanowią zazwyczaj główny sposób komunikacji. Dzięki nawet najmniejszej przerwie nauczycie się doceniać inne elementy, które tworzą między Wami to coś.

#4

Kiedy przestajesz uprawiać seks, Twoja przyszłość zaczyna wyglądać zupełnie inaczej. Jeśli seks jest głównym motorem Waszego związku, łatwo poprzestać na śmianiu się, jedzeniu i zbliżeniach. Dzięki tym sytuacjom z wyłączeniem seksu zdasz sobie sprawę, jak bardzo kochasz przebywać w towarzystwie właśnie tej osoby. To sprawi, że o przyszłości zaczniesz myśleć w nowy ekscytujący sposób.

#5

Seks po przerwie od seksu będzie wyjątkowy. Ten specjalny moment brzmi, jak uprawianie seksu po raz pierwszy tylko z osobą, którą zna się od lat. Intymność staje się głębsza, a poczucie powiązania jeszcze silniejsze. Łączycie się zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie w naprawdę wyjątkowy sposób. Przypominacie sobie, że seks nie jest ostatnią rzeczą, która Was łączy.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 15.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Czy uważacie że my jesteśmy aż takimi kretynkami ???? czytać, wierzyć i pić zimną wodę a zimą w sandałkach i wrzody na żołądku murowane !!!
Dodano: 2017-08-04 17:29:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
Potwierdzam :) nie mogliśmy sie kochać z mężem po porodzie , to był zarazem trudny czas, jak i wspaniały :) a seks po tym czasie cudowny pozdrawiam
Dodano: 2017-03-24 10:29:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×