Facet na jedną noc

Przygodny seks to sposób na zaspokojenie potrzeb erotycznych, a nie pomysł na znalezienie miłości życia. Zanim się zdecydujesz, warto się dobrze zastanowić.

shutterstock_159241046_cr.jpgFacet na jedną noc

Wydawać by się mogło, że jednorazowe przygody są domeną mężczyzn, ale to nieprawda. Po prostu im na więcej się pozwala. Nadal niestety jest tak, że facet "korzystający z uroków życia" jest atrakcyjny i męski, tymczasem kobieta, która miewa przygodny seks, oceniana jest co najmniej negatywnie. Na szczęście powoli się to zmienia i temat wychodzi z podziemia.

Czasem zdarza się, że w klubie spotykamy super faceta, świetnie się z nim bawimy, a z końcem imprezy, zabawę przenosimy do domu. Może być też tak, że akurat nie jesteśmy w żadnym związku, ale mamy ochotę na seks. Wchodzimy na jeden z portali randkowych lub erotycznych i się umawiamy. To może być ciekawa przygoda, ale przed tym warto zastanowić się nad tym, czego oczekujemy. Jeśli chodzi tylko o seks i zabawę to w porządku. Ale jeżeli jesteśmy samotne, zdesperowane i szukamy miłości to lepiej sobie odpuścić. Niestety, ale szansa, że taka znajomość przerodzi się w coś poważniejszego jest niewielka. Choć, oczywiście, istnieje. Bezpieczniej jednak uniknąć rozczarowania i się na to nie nastawiać.

shutterstock_162691217_cr.jpg

Facet na jedną noc

Nie należy na podstawie takich przygód budować własnego poczucia atrakcyjności, bo można wpaść w pułapkę. To nie jest sposób na życie ani na zabijanie nudy. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Zanim oddamy się namiętności, zadbajmy o swoje bezpieczeństwo. Jeżeli przypadkowo poznany facet zdecydował się na seks z nami, prawdopodobnie nie jesteśmy pierwsze. Dlatego prezerwatywa jest obowiązkowa. Warto też wcześniej porozmawiać, wybadać czy mężczyzna nie chce nam zrobić krzywdy. Aby mieć wpływ na sytuację, lepiej nie przesadzać z alkoholem.

Taka przygoda może być fajnym sposobem na poznawanie własnej seksualności. Nic was nie łączy, możecie pozwolić sobie na więcej, spróbować czegoś innego. Jak wyjdzie z tego katastrofa to nic się nie stanie. Jeżeli jednak pojawia się choćby maleńka myśl żeby jednak powiedzieć "nie", niezależnie czy chodzi o jakąś propozycję mężczyzny czy o samo zaproszenie, to może być znak żeby odmówić.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Piątek 04.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Kasandra31
Seks na jedną noc na pewno jest kuszący dla wielu kobiet, nie mniej jednak obawiam się, że spora ich część nie zawsze liczyć się z konsekwencjami. W końcu upojna noc może zakończyć się zarażeniem wirusem, chociażby HIV i tutaj na pewno niezbędne byłoby wykonanie takiego testu http://testy-hiv.pl/pl/p/Profesjonalny-test-na-HIV/7 , bądź też niechcianą ciążą. Pamiętajmy o tym, że żadne zabezpieczenie nie chroni w 100 procentach.
Dodano: 2016-09-17 22:23:30 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ciekawy punkt widzenia na ten temat można znaleźć w podobnym artykule https://www.sexuarium.pl/strona/seks-na-pierwszej-randce
Dodano: 2014-12-06 00:45:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ciekawy punkt widzenia na ten temat można znaleźć w podobnym artykule https://www.sexuarium.pl/strona/seks-na-pierwszej-randce
Dodano: 2014-12-06 00:40:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×