Fantazje seksualne mężczyzn

Chcesz wiedzieć, o czy marzą mężczyźni? Oto kilka naprawdę gorących męskich fantazji. Może któraś ci się spodoba?

shutterstock_81556396_cr.jpg

Fantazje seksualne mężczyzn

1. Seks tuż przed wyjściem

To może wydawać się dziwne, ale niejeden facet marzy o seksie kiedy jesteś już wyszykowana, umalowana i zamierzasz wyjść do pracy. Świadomość, że spóźnisz się przez niego, akurat w tym przypadku, bardzo go podnieca.

2. Brutal

Pod ta nazwą kryje się duży rozrzut pomysłów. Od kajdanek po udawany gwałt. Pewne jest to, że niejeden facet chciałby chociaż raz przemienić partnerkę w seksualną niewolnicę.

3. On zdominowany

Bywa też odwrotnie. Czasami zdarza się, że faceci woleliby nam przekazać kontrolę i nie mieć w ogóle wpływu na to, co będzie się działo.

4. Trójkąt

Przeważnie panowie mają na myśli trójkąt w wersji: dwie kobiety i jeden facet. Ale bywa też odwrotnie. Ten drugi wariant jest rzadszy, ale są tacy, którzy chcieliby spróbować.

shutterstock_78309754_cr.jpg

Fantazje seksualne mężczyzn

5. Seks analny

Wydaje się, że mało zaskakujące, a jednak. Ta forma miłości rzadko jest praktykowana, dlatego nadal pozostaje w sferze męskich marzeń.

6. Zabawa z udziałem gadżetów

Ale nie byle jakich. Częsty scenariusz jest taki: przyjęcie rodzinne, wibrujące jajeczko w twoich majtkach, ale pilot do tej zabawki w jego rękach.

7. W trakcie jazdy samochodem

Tu dużą rolę odgrywa związana z tym adrenalina. Prowadzenie samochodu, kiedy siedzisz na nim to niełatwe zadanie.

To tylko kilka zasłyszanych. Niektóre przewidywalne, inne dziwne lub niebezpieczne. Prawda jest taka, że ilu mężczyzn, tyle pomysłów. Wystarczy spytać. Może akurat jego fantazją okaże się to samo, o czym ty skrycie marzysz? Pamiętaj też o tym, że od fantazji do realizacji jest długa droga i po pierwsze: wcale nie każdą ma się ochotę wprowadzać w życie; po drugie: nawet jeśli partner bardzo prosi, ale jego pomysł przekracza twoje granice, nie rób tego wbrew sobie.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Czwartek 20.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
ciekawe wiadomości
Dodano: 2014-07-08 16:51:03 Zgłoś nadużycie
Anonim
żalość
Dodano: 2014-03-30 22:03:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×