Jego czułe punkty

Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o jego czułych punktach - przecież to oczywiste - penis, jego podstawa i jądra. Ale czy na pewno wiesz jak je pieścić żeby w pełni go usatysfakcjonować?

Jego czułe punkty

Jego czułe punkty

Penis - czyli odcinek od nasady do główki, to część jego ciała, która podobnie jak Twoje piersi nie jest usiana milionem zakończeń nerwowych. Dlatego dobrze zacząć pieszczoty delikatnie, a gdy napięcie zacznie rosnąć możesz zwiększyć uścisk - będzie zachwycony!

Jądra - kiedy mężczyzna poddaje się seksualnym uniesieniom, do jego worka mosznowego napływa krew, przez co jego jądra stają się bardziej wrażliwe. Większość facetów nie lubi zbyt intensywnych pieszczot jąder - wystarczy je wziąć w dłonie, czy ssać je pojedynczo i delikatnie.

Podstawa penisa - to supererogenna strefa u każdego mężczyzny! W trakcie pieszczot delikatnie uciskaj to miejsce, a jak atmosfera zrobi się naprawdę gorąca, zacznij intensywniej dbać o podstawę penisa.

Główka penisa - ma miliony zakończeń nerwowych i jest superczuła! Dlatego musisz naprawdę ostrożnie dobierać repertuar pieszczot - nigdy nie zaczynaj ich bezpośrednio od tego miejsca. Najpierw zajmij się okolicami główki i powoli zbliżaj się do celu, zwiększając tempo. Pamiętaj, że nie możesz zbyt długo jednostajnie pieścić tego miejsca, bo może to być po kilku minutach zbyt bolesne. Musisz wykazać się kreatywnością i wyczuciem - a tego Ci na pewno nie brak:)

Perineum - u mężczyzn perineum to miejsce między odbytem a jądrami, a dzięki odpowiednim pieszczotom, możesz doprowadzić swojego kochanka do nieziemskiej rozkoszy! Nerwy z tego fragmentu ciała biegną do prostaty - czyli męskiego punktu G, dlatego nie zapomnij o pieszczeniu tego miejsca.

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również: 

Jak go rozpalić? 

Tajemnice męskiego ciała! 

Gdy seks we dwoje nie wystarcza 


Dodał(a): Ewa Nenko , Poniedziałek 23.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×