Łóżkowe błędy kobiet

Chyba wszystkim zależy na udanym życiu erotycznym. Zastanawiamy się, co robić żeby takie było. A oto rzeczy, które robimy a nie powinnyśmy.

shutterstock_89547061_cr.jpg

Łóżkowe błędy kobiet

1. Udajesz

Nudzi cię to, co robi twój partner? Masz już na dzisiaj dość? Starym sprawdzonym sposobem udajesz kosmiczny orgazm. Twój facet niczego się domyśla, więc następnym razem znowu próbuje tych samych pieszczot. Ty masz dość, więc udajesz... I tak w kółko. Jego oszukujesz i sama nie masz przyjemności z seksu. A chyba nie o to chodzi?

2. Nie akceptujesz siebie

On próbuje ci zdjąć bluzkę, a ty kurczowo ją trzymasz żeby zakryć brzuch. A nawet jeśli tego nie robisz to przez cały czas skupiona jesteś na tym żeby przypadkiem nie zauważył, że jesteś grubsza. W ten sposób szanse na orgazm spadają do zera. A on, owszem, patrzy na ciebie, ale zupełnie w innym celu niż żeby oceniać czy przytyłaś.

3. Nie pomagasz

Jeżeli nic nie mówisz, facet nie wie czy milczysz, bo jest beznadziejnie, czy dlatego, że wszystko jest dobrze. Jeśli masz opory przed mówieniem w łóżku, możesz znacząco westchnąć albo jęknąć. Albo położyć jego dłoń tak żeby było ci przyjemnie.

4. Nie jesteś otwarta

Za każdym razem kiedy on proponuje coś nowego, obrażasz się i odmawiasz. Jeśli odmawiasz, bo coś przekracza twoje granice, powiedz mu o tym. Ale jeśli odmawiasz wszystkiego, bo jest nieznane, sprawiasz, że wasz seks robi się nudny jak flaki z olejem.

5. Grasz

Jeśli myślisz, że jesteś seksi naśladując ruchy i miny z filmów porno, to bardzo się mylisz. Możesz wyglądać groteskowo. Seksowna jesteś, będąc sobą.

shutterstock_167369021_cr.jpg

Łóżkowe błędy kobiet

6. Manipulujesz seksem

Kiedy w kłótni wykrzykujesz, że dziś spędza noc z własną ręką, krzywdzisz bardziej siebie niż jego. Odmawiasz sobie prawa do przyjemności i sprowadzasz siebie do roli gumowej lalki, która służy do zaspokajania jego potrzeb.

7. Leżysz i nic

Seks ma sprawiać przyjemność wam obojgu. Nie jest tak, że twoja rola sprowadza się do tego żeby się położyć, a reszta to jego sprawa. Nie musisz być wyuzdana. Chodzi o bliskość - on też potrzebuje pieszczot, nie jest maszyną.

8. Nie masz wyczucia

Zamiast zapytać partnera, co lubi, wolimy zgadywać. Rezultat jest taki, że albo jest pogryziony i podrapany jak ofiara wściekłych kotów, albo nic nie czuje.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Sobota 01.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Hej Dziewczyny! Koleżanka, która zawiodła się na swoim facecie poleciła mi użyć programu dzięki któremu odkryła z kim kontaktuje się jej facet i wszystko wyszło na jaw. A ja będąc sceptyczna do tego typu "bajerów" postanowiłam wypróbować. Mówie a co mi tam! Przynajmniej zobaczymy czy mój ukochany jest taki godny zaufania.
Weszłam w ten program http://szpiegofon.pl/t0tighc/2 wpisałam numer i doznałam SZOKU! Mój ukochany, który śpieszył się rano do pracy zamiast w pracy sied******awiarni. No to podjechałam pod wskazane miejsce i zaobserwowałam jak siedzi z jakąś laską i wpatrują sie w siebie jak para zakochanych! Nie widzieli mnie. Odjechałam poczekałam aż wróci do domu z "pracy". I zadałam pytanie jak było w tej kawiarni? A On zaczął się plątać w tym co mówi. I tak oto sprawdziłam jak mu naiwnie potrafiłam wierzyć!
Dodano: 2014-08-08 14:17:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×