Po prostu seks

Codziennie prześcigamy się w nowym pomysłach, które mają podgrzać atmosferę w łóżku, zapominając, o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze.

shutterstock_18506077_cr.jpg

Po prostu seks

"Włóż czerwoną bieliznę, kup kajdanki, zmieniaj pozycje"- takich porad jest całe mnóstwo. W żadnym wypadku nie są one niepotrzebne, wręcz przeciwnie - skutecznie podnoszą temperaturę w sypialni i przełamują rutynę. Jest ich jednak tyle i są na każdym kroku, że można się pogubić. Żeby szukanie nowych pomysłów nie stało się bezsensownym wyścigiem o tytuł "Najbardziej pomysłowej kochanki", warto się na chwilę zatrzymać i przypomnieć sobie, co jest najistotniejsze.

A najważniejsze są: bliskość i radość z seksu. Dobry i udany to niekoniecznie ten nowatorski. Fajny seks jest wtedy, kiedy oboje macie ochotę, kiedy pojawia się miedzy wami ogień. Do tego nie są potrzebne ani kajdanki, ani gadżety, bo wystarczą dwie osoby. Wyobraź sobie, że gotujecie razem obiad, wszystko jest brudne od sosu do makaronu i właśnie wtedy nachodzi cię ochota na seks. Bo twój facet jest najseksowniejszym kucharzem świata. Nieważne, że jesteście brudni, a ty zamiast nowej wystrzałowej bielizny, masz na sobie poplamiony t-shirt i bokserki z misiem. Jest impuls, ogień i trzeba to wykorzystać.

shutterstock_109869812_cr.jpg Po prostu seks

Nawet najlepiej zaplanowana miłość, z najdroższym szampanem, w najseksowniejszej bieliźnie świata, nigdy nie dorówna tej spontanicznej i zwykłej. Niestety. Co z tego, że świetnie wyglądasz jeśli myślami jesteś gdzie indziej, że jakoś nie iskrzy. Ani jedna ani druga strona nie będzie zadowolona. Być może seksem stulecia okaże się jutrzejszy, nieplanowany i bez pomysłu?

Czasem za bardzo się staramy i napinamy. A nie trzeba do tego podchodzić tak serio. Seks ma być przyjemny, zbliżać i sprawiać, że będzie się chciało więcej.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Wtorek 11.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×