Przyjemniejsze niż seks? TOP 5!

Według niektórych kobiet, nie ma nic przyjemniejszego niż seks, który jest lekarstwem na wszystko. Jednak piętnaście ochotniczek zdecydowało się opowiedzieć o swoich małych przyjemnościach, które są dla nich lepsze niż seks!

iStock_83157849_SMALL (1).jpg

Seks i doznania mu towarzyszące są prawdopodobnie najlepszymi uczuciami na świecie. Amerykański portal theberry.com rozmawiał z kobietami, które zdecydowały się wyznać, co jest dla nich przyjemniejsze niż seks! Okazuje się, że kobiety odczuwają większą przyjemność ze snu, picia porannej kawy, przytulania, czy po prostu jedzenia czekolady

ZAKUPY

Nowa torebka od Louis Vuitton i trzymanie jej w ręce, to według kobiet, które brały udział w ankiecie uczucie przyjemniejsze niż seks. Badania przeprowadzone z udziałem kobiet w różnym wieku potwierdzają, że połowa z nich odczuwa podniecenie na samą myśl o zakupach. Naukowcy udowodnili również, że podczas zakupów poziom endorfin u kobiet wzrasta do zbliżonego poziomu jak podczas seksu.

WOLNE PIERSI

Jak się okazuje moment, w którym kobiety wracają do domu i zdejmują stanik, może być bardziej satysfakcjonujący niż seks! Skoro te słowa już padły, powiedzmy to głośno: nawet najlepiej dobrane i komfortowe staniki nie są najwygodniejszym elementem garderoby! Wiele kobiet podczas ciągnących się w nieskończoność, długich godzin pracy, wręcz marzy o tym, aby w końcu uwolnić swoje piersi ze stanika!

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Dzięki drogocennemu przypływowi endorfin, podczas uprawiania sportu, czujemy się niezwykle szczęśliwe! Według analiz przeprowadzonych przez specjalistów po treningu jesteśmy równie spełnione, co po zadowalającym stosunku seksualnym!

CIEPŁA ROZKOSZ

Ankietowane kobiety zdradziły również, że porównywalnie przyjemne do seksu jest dla nich trzymanie rąk pod ciepłym strumieniem wody. Sekret ten ciężko potwierdzić naukowymi argumentami, dlatego pozostawimy go bez komentarza i oddajemy w ręce Waszej wyobraźni...

OKOLICE PLECÓW

Okazuje się, że nie tylko koty osiągają najwyższe szczeble rozkoszy podczas drapania po plecach. Podobnie funkcjonują kobiety, które opowiedziały, że delikatny dotyk partnera po plecach, jest dla nich pieszczotą lepszą niż seks. Dlaczego tak się dzieje? To pozostałości po naszych przodkach, dla których kontakt fizyczny był wzmocnieniem zaufania i przywiązania. Dodatkowo wzdłuż kręgosłupa rozmieszczone są strefy erogenne, które stymulowane, wywołują uczucie dopieszczenia.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Wtorek 25.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×