W poszukiwaniu punktu G

Wszyscy o nim słyszeli, marzą żeby go odnaleźć, ale nie bardzo wiedzą jak i gdzie szukać.

shutterstock_127540910_cr.jpg

W poszukiwaniu punktu G

Na początek trochę teorii: punkt G (a właściwie punkt Gräfenberga) to niewielka spłaszczona półkula, znajdująca się na przedniej ściance pochwy, między 3 a 5 cm od wejścia. Odpowiednia stymulacja tego obszaru może spowodować nieopisaną przyjemność, która w niektórych przypadkach może nawet zakończyć się kobiecym wytryskiem. Tyle słowem wstępu, czas przejść do czynów.

Poszukiwania najlepiej zacząć od innej formy pieszczot. Kiedy kobieta jest pobudzona, punkt G się powiększa, więc łatwiej go znaleźć, ponadto doznania są znacznie intensywniejsze. Niektórzy twierdzą, że nasz poszukiwany obiekt jest wewnętrzną częścią łechtaczki, dlatego warto zacząć właśnie od niej. 

Za najdogodniejsze pozycje uważane są "na pieska" i "na jeźdźca". Ta pierwsza ułatwia partnerowi odnalezienie miejsca na przedniej ściance pochwy; z kolei w drugiej, kobieta sama kontroluje ułożenie miednicy. Jest też dobra wiadomość dla singielek - punkt G można z powodzeniem znaleźć w pojedynkę, używając ręki lub odpowiedniego wibratora.

Specjalny wibrator do punktu G - KUPISZ TUTAJ

show_image_big.php.jpg

Gdy już wyczujemy to małe wybrzuszenie, na początku możemy czuć się nieco dziwnie, jakbyśmy musiały iść zaraz do łazienki. Bez obaw, to nie to. Punkt G wymaga dłuższej stymulacji, ale warto. Orgazm jest zupełnie inny od dobrze znanego, łechtaczkowego. Nie jest tak intensywny, ale trwa dłużej, powodując bardzo przyjemne drżenie.

Nawet jeśli od razu nie uda wam się znaleźć tego tajemniczego miejsca, nie zrażajcie się. Same poszukiwania też mogą być bardzo ekscytujące i przełamać rutynę w seksie. Poza tym, może przy okazji znajdziecie zupełnie inne wrażliwe miejsca na twoim ciele?

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Wtorek 18.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Do stymulacji punktu g dobre są wibratory http://sexshop112.pl/60-wibratory-stymulujace-punkt-g które szybciej tam dotrą niż męski penis
Dodano: 2016-03-11 17:13:04 Zgłoś nadużycie