Zobacz, co mówią o Tobie fantazje erotyczne cz.1

Jeśli miewasz sny erotyczne i nie czujesz się nimi skrępowana, wręcz przeciwnie, czerpiesz z nich przyjemność, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Badania przeprowadzone przez psychologów udowodniły, że jeśli we śnie fantazjujesz o seksie z inną osobą niż Twój partner, nie ma to wpływu na Twój związek! Jest odzwierciedleniem Twoich potrzeb i tego co gra w Twojej duszy.

iStock_91836427_SMALL (1).jpg

Kobiety często zadają sobie pytanie, co oznaczają powracające sny erotyczne. Dlaczego śnimy o nagich sąsiadach, skoro w życiu na jawie nie są dla nas atrakcyjni? Dlaczego fantazjujemy na temat rzeczy, na które nie mamy ochoty w realnym życiu?

Otóż okazało się, że analiza fantazji erotycznych wygląda podobnie do analizy snów. W gruncie rzeczy chodzi o indywidualną interpretację ogólnych pojęć. Sen o wystąpieniu na scenie dla niektórych będzie koszmarem, a dla innych spełnieniem marzeń o doświadczeniu takiej przygody. Naukowcy zinterpretowali erotyczne fantazje kobiet i wyciągnęli z nich wnioski.

SNY O BYCIU ZNIEWOLONĄ

Według naukowców najprawdopodobniej jesteś osobą, którą przytłacza branie odpowiedzialności za cokolwiek. Lubisz być zdana na innych i masz problemy z podejmowaniem decyzji. Zazwyczaj spełniasz potrzeby innych ludzi. Nie jesteś typem kobiety, która o coś prosi. Jeśli masz to pod kontrolą, możesz być całkowicie spokojna.

DOMINUJESZ NAD MĘŻCZYZNą

Ten sen jest bardzo popularny wśród kobiet, które są nieśmiałe i mało wymagające w realnym życiu. Okazuje się, że pragnienia bycia agresywnym w łóżku nie można przypisywać wyłącznie mężczyznom. Wiele kobiet obawia się, że zostaną postrzeżone jako niekobiece, kiedy przejmą kontrolę i inicjatywę podczas uprawiania seksu, ale nasza wyobraźnia na szczęście nie jest związana z zasadami, które dyktuje społeczeństwo. Nie czekaj na pozwolenie przejęcia inicjatywy! Zrób to i nie przepraszaj, że masz na to ochotę. Celem nie jest poniżenie partnera, tylko wyśnione przejęcie kontroli. Twój partner będzie wniebowzięty! 

ZAKAZANY OWOC

Śnienie o  zakazanych stosunkach erotycznych to zazwyczaj powtórka z tego, co się wydarzyło. Najczęściej pojawiającym się snem u kobiet będących w stałych związkach są sny o seksie z byłymi partnerami. To nic złego. Tak właśnie działa ludzka natura. Ludzie najbardziej pożądają tego, czego nie mogą mieć, zatem jeśli w twoim śnie uprawiasz seks z szefem, ojcem Twojego partnera lub przyjacielem oznacza to, że jesteś do bólu uczciwa.

ON PATRZY NA CIEBIE PODCZAS SEKSU Z INNYM MĘŻCZYZNĄ

Jesteś niedopieszczona. Twój partner ma problemy z zaspokojeniem Twoich potrzeb seksualnych. Osoby, w których pragnienie seksu jest nieokiełznane, postrzegane są, jako seksualnie silniejsze i dojrzalsze, dlatego takie sny symbolizują również fantazjowanie o władzy.  Naukowcy sugerują, że jest to chęć pokazania, że brakuje Ci zbliżeń, a uprawiając seks z innym mężczyzną na oczach partnera, możesz pokazać, że w łóżku jesteś naprawdę dobra.

Drugą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 03.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ja lubię ostry seks jak tu http://www.pornway.com/ostre-porno-2 i oglądać filmy erotyczne z chłopakiem ;) to na prawdę nakręca
Dodano: 2016-12-02 23:02:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×