Zobacz, co Twój ulubiony alkohol mówi o Twoim życiu seksualnym

Seks i alkohol to dwie rzeczy, z których połączenia przeważnie nic dobrego nie wynika. Każdy dorosły człowiek wie również, że alkohol nie ma nic wspólnego ze sprawnością seksualną. Jednak lubimy sprawdzać, jak nasze ulubione rzeczy nas definiują. Dlatego dzisiaj podejmiemy próbę rozmyślań na temat tego, co mówią o życiu seksualnym ulubione trunki kobiet.

iStock_73963365_SMALL (1).jpg

Rum z coca-colą

Jesteś boginią seksu, która nie boi się być dzika w łóżku. Nie znasz pojęcia kaca moralnego. Najprawdopodobniej jesteś też dumna ze swojej seksualnej ciekawości i nie boisz się eksperymentować w łóżku. Nie jest Ci specjalnie przykro z powodu tego, że w swoim życiu eksperymentowałaś seksualnie nawet z osobami spoza swojej orientacji seksualnej. Posiadasz bardzo cenną cechę, która wielu kobietom nie przychodzi łatwo. Potrafisz oddzielić seks od miłości. Dzięki temu jesteś wyzwolona i sama potrafisz o sobie stanowić, nawet jeśli jesteś w związku. Takiej kobiety nie złamie żaden mężczyzna!

Whiskey

Masz tendencję do czerpania przyjemności z monogamii. W głębi swojego umysłu jesteś przekonana, że stanowisz tajemniczą seks kotkę, ale wszystkie Twoje seksualne eskapady dzieją się niestety tylko w Twojej głowie. Wszystko dlatego, że jesteś niepoprawną romantyczką, która u boku silnego mężczyzny jest w stanie podbić świat.

Czerwone wino

Uwielbiasz długie, niekończące się, romantyczne wieczory i rozmowy do rana. Z drugiej strony w Twojej szafie najprawdopodobniej kryje się seksualny loch, gdzie przechowujesz wszystkie swoje skórzane wdzianka, obok których wiszą kajdanki, pejcze i maski wściekłych kotów. Jeśli już kogoś posiądziesz, oddajesz mu się całkowicie, a seks z Tobą jest szalenie wciągający i uzależniający.

Piwo

Klasyka. Tak można określić Twoje preferencje seksualne. To wcale nie znaczy, że w łóżku jesteś nudna! Wręcz przeciwnie! Seks z Tobą to prawdziwy performance. Rozumiesz i zarażasz tym swojego partnera, że w seksie chodzi o jakość nie o ilość! Zawsze dajesz z siebie wszystko, a Twój partner osiąga niebotyczną rozkosz, kiedy go pieścisz. To, że jesteś wielbicielką tego tradycyjnego trunku, świadczy również o tym, że nie przeraża Cię opuszczenie strefy komfortu i potrafisz spędzać godziny na zaspokajaniu seksualnych potrzeb swojego partnera.

Gin z tonikiem

Twoje ciało jest Twoją własnością, możesz o sobie decydować i robić co Ci się żywnie podoba, więc z największą przyjemnością z tego korzystasz. Jeśli w klubie widzisz kogoś, kto Cię pociąga i chcesz go pocałować, nikt Cię nie powstrzyma. Jesteś gotowa na próbowanie nowych doznań i odkrywanie własnego ciała, ponieważ bardzo dobrze się w nim czujesz.

Wódka

Czujesz się zagubiona i najprawdopodobniej sama nie wiesz, czego mogłabyś oczekiwać od swojego partnera. Jesteś gotowa na badanie różnych opcji, ale nie zdecydowałaś jeszcze, co Ci się podoba, a co nie. Wielu mężczyzn już próbowało, ale nie tak łatwo zaciągnąć Cię do łóżka. Tylko Twój partner wie, jak dzika potrafisz być w łóżku.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 27.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×