Seks na krawędzi

Dla tych z Was, które lubią się dobrze bawić i regularnie podnosić poprzeczkę- niekoniecznie tylko w łóżku, przygotowałyśmy kilka pikantnych propozycji nowych, zmysłowych technik. Przeczytaj ten artykuł i spraw, by Wasze erotyczne doznania przeszły na jeszcze wyższy poziom!

Seks na krawędzi

Seks na krawędzi

 Zdobądź tytuł bogini seksu i mistrzowskie umiejętności. Dzięki tym trikom, Twój ukochany padnie przed Tobą na kolana. Zapomnij o konwenansach i otwórz się na doświadczenia z dreszczykiem emocji. Oto katalog obscenicznych miejsc i pozycji, które musicie wypróbować. Uwaga, będzie gorąco, bardzo gorąco!

Uwiedź swojego mężczyznę tam, gdzie nie ma za dużo miejsca, w ciasnej łazience, malutkim przedpokoju, a nawet- szafie wnękowej. Daj mu do zrozumienia, że musisz go mieć tu i teraz. W niewielkim pomieszczeniu, ciężko Wam będzie całkowicie się rozebrać, przez co cała akcja nabierze pikanterii i spontaniczności. Niech Twój partner oprze się o ścianę i ugnie kolana, a Ty usiądź na nim okrakiem. W takiej pozycji to on przejmuje kontrolę, poruszając Twoimi biodrami.  Jesteście teraz bardzo blisko siebie.

Zaryzykujcie seks w domu pełnym ludzi. Wymknijcie się na moment do drugiego pokoju. Świadomość, że za ścianą ktoś jest niesamowicie podnieca, Upewnijcie się, że nikt Was nie usłyszy i nie przyłapie na gorącym uczynku. Zdecydowanie odradzamy skrzypiące łóżko, lepszy będzie szybki numerek na stojąco. Po wszystkim wróćcie jak gdyby nigdy nic do niczego nie podejrzewającego towarzystwa.

Wykorzystaj jego domową siłownię
. Większość facetów ma w swoich mieszkaniach ławeczkę do ćwiczeń, lub stacjonarny rowerek. Kochajcie się na nich w dowolnych, możliwych pozycjach. Za każdym razem, gdy Twój ukochany zabierze się za trening wspomnienia erotycznych chwil powrócą, a on nie będzie mógł doczekać się kolejnych wrażeń.

Zrób mu mały pokaz
. Może to być striptiz, albo zacznij masturbować się przy nim. Pozwól mu popatrzeć jak się dotykasz, jeśli masz ochotę użyj wibratora.  Możesz skorzystać z wybranych ofert. Taki obrazek jest dla niego bardzo ekscytujący. A jeśli chcesz, by Twój partner całkowicie odleciał- bądź wielozadaniowa, zajmij się też nim.

Seks w miejscu publicznym... najlepiej w nocy, tak by nie skończył się mandatem. Pojedźcie do lasu, lub kochajcie się na pustym parkingu w samochodzie. Wiedząc, że w każdej chwili ktoś Was może zobaczyć serwujecie sobie silną dawkę adrenaliny.

Zamień się w swoje wyuzdane alter- ego. Załóż prowokującą bieliznę, zrób mocniejszy makijaż i co by się nie działo pozostań w szpilkach. Odgrywaj wraz z Twoim mężczyzną Wasze seks- scenariusze, lub sceny z ulubionych filmów. Możecie też obejrzeć razem film porno, a następnie naśladować to, co zobaczyliście.Wcielanie się w nowe role pobudzi Waszą kreatywność. Spełniajcie swoje erotyczne fantazje, nawet te najśmielsze!

Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 20.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×