Seks na pierwszej randce

Chodzenie na randki jest bardzo przyjemne i sprawia, że kobieta czuje się dowartościowana. Miło jest poczuć "motylki w brzuchu" i ten dreszczyk emocji towarzyszący pierwszemu spotkaniu z facetem. Czasem jednak pierwsza randka może doprowadzić do zbliżenia intymnego. Czy seks na pierwszej randce ma sens? Czy kobiety powinny pozwolić sobie na taki krok na pierwszym spotkaniu?

seks na randce.jpg

Niestety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Każda kobieta traktuje sprawy randkowe w indywidualny sposób i nie można tego negować. Trzeba jednak wziąć pod uwagę że jeśli któraś z nas zdecyduje się na stosunek płciowy z mężczyzną na pierwszym spotkaniu, może zostać to źle odebrane. Oczywiście zależy to również od partnera i jego poglądów na te kwestie. Niektórzy jednak mogą uważać, że kobieta postępuje wtedy zbyt lekkomyślnie i jest "łatwa."

Z drugiej jednak strony, bywa i tak, że singielki nie będące długo w związku, odczuwają potrzebę bliskości z mężczyzną i nie przejmują się zbytnio, jak zostaną odebrane. Mają one bowiem nadzieje na tzw. niezobowiązujący seks. Wbrew pozorom, nie każdy facet ma ochotę na takie "gierki." Często spotykając się z kobietą oczekują czegoś więcej, szukają życiowej partnerki. Czasami trudno w to uwierzyć, ponieważ istnieje stereotyp, że mężczyźni wręcz liczą na seksualne doznania podczas pierwszej randki z kobietą. Okazuje się jednak, że to tylko mit i tylko nieliczni panowie myślą w ten właśnie sposób.

Oczywiście seks na pierwszej randce nie musi być niczym złym, bo wbrew pozorom istnieją pary, które poszły ze sobą do łóżka na pierwszym spotkaniu i są obecnie w związkach małżeńskich. Nie ma więc na to reguły. Mężczyźni często nawet nie chcą uprawiać seksu podczas pierwszych spotkań nie tylko ze względu na szacunek do kobiet, ale również dlatego, że chcą dobrze poznać partnerkę. Gdy po pewnym czasie dojdzie do seksu, okazuje się, że warto było czekać na tą chwilę. Dlaczego? Przy bliższym poznaniu partnerzy mogą czuć do siebie coś więcej niż tylko pociąg seksualny.


Źródło: topdatingtips.com

Przeczytaj również:

Minusy wirtualnego seksu

6 seksualnych korzyści

Tygodniowy seks kalendarzDodał(a): Marcelina Romańska , Piątek 27.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
No pewnie, ja przespałam się ze swoim facetem a pierwszej randce, bo między nami była taka chemia,że nie wytrzymaliśmy napięcia ;) Potem byliśmy ze sobą jeszcze 4 lata. Jestem zdania,że kobieta ma prawo robić to co jej się podoba i jeśli czujesz,że masz ochotę na swoją randkę i widzisz,że on ma ochotę na ciebie to czemu nie?! ;)
Dodano: 2012-02-24 11:27:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×