Seks pod prysznicem - jak się do niego przygotować?

Zastanawiacie się, czy nie spróbować seksu poza sypialnią? Polecamy prysznic.

Jak czerpać przyjemność z seksu pod prysznicem?

Niektórzy uważają, że branie prysznica powinno odbywać się tylko w pojedynkę, jednak 56% par cieszy się, kiedy może to zrobić ze swoim partnerem, a jak wiadomo, od wspólnego mycia ciała do seksu już niedaleka droga.

Jak czerpać przyjemność z seksu pod prysznicem?

1. Przygotuj łazienkę


Zadbaj przede wszystkim o czystość w łazience. Usuń przedmioty, które mogą ci przeszkadzać. Nadmiar butelek, czy maszynki do golenia nie są zbyt bezpieczne w chwilach uniesienia. W zasięgu ręki lepiej umieść gąbki, czy olejki zapachowe. Ponadto zadbaj o to, aby pod ręką były też miękkie ręczniki, których użyjecie "po". Zadbaj też o nastrój ustawiając np. świeczki.

2. Przygotuj swoje ciało


Pamiętaj o tym, abyś dobrze czuła się we własnym ciele i aby nic cię nie krępowało, więc wcześniej przygotuj swoje ciało zwracając szczególną uwagę na depilację.

3. Zabawki erotyczne


Niektórym parom służą za nie nawet zwykłe gąbki, czy też słuchawka od prysznica, ale możecie także sięgnąć po wodoodporne zabawki erotyczne.

4. Kosmetyki


Pamiętaj, że szampon, czy żel pod prysznic to nie to samo co lubrykant. Te kosmetyki tak naprawdę mogą wysuszyć i podrażnić miejsca intymne.

5. Badaj ciało partnera


Niektóre obszary ciała możesz poznać dużo lepiej, kiedy partner stoi, a nie leży, więc pod prysznicem masz na to doskonałą okazję. Wykorzystaj tę możliwość i nieśpiesznie zbadaj każdy zakamarek jego ciała.

Zobaczcie także: Jak zadowolić kobietę według mężczyzn?

6. Czas


Z seksem pod prysznicem jest tak jak z seksem w innych okolicznościach. Szczególnie przy pierwszym razie należy zadbać o to, abyście mieli odpowiednią ilość czasu na nacieszenie się sobą i doświadczenie jak największej przyjemności.

[fb]

Zobaczcie także:Źródło: femalefirst.co.uk
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Anka P. , Piątek 05.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×