Jak polubić seks oralny?

Nadal niewiele kobiet lubi seks oralny. Dlaczego tak się dzieje? Czy można to zmienić?

shutterstock_125622884_cr.jpgJak polubić seks oralny?

Seks oralny, miłość francuska - czyli to, za co każdy facet da się pokroić. My niekoniecznie jesteśmy fankami. Dlaczego? Jest kilka czynników.

Pierwszy z nich to obawa przed brakiem umiejętności. Boimy się, zrobimy to za mocno, za lekko, nieprzyjemnie, a jego była na pewno robiła to lepiej... Zupełnie niepotrzebnie tracimy czas na takie myśli i porównania. Żadna z nas nie jest wróżką i nie wie, co tak naprawdę sprawia przyjemność drugiej osobie, dlatego najlepiej i najprościej jest poprosić żeby partner powiedział, co lubi. Żaden poradnik nie powie nam jak to dobrze robić, dlatego najlepszą metodą będzie praktyka.

Wstyd. Wulgarne określenia nie tylko czynności, lecz także kobiety uprawiającej seks oralny, zrobiły swoje. Żadna z nas nie chce być obrażana ii aby tego uniknąć, część całkowicie rezygnuje z tej formy bliskości. Swoje trzy grosze dorzuciły też filmy porno, w których fellatio nierzadko ma upokorzyć i poniżyć kobietę. Jedno i drugie może stanowić trudną do pokonania barierę. Jednak wiele zależy od punku widzenia. Jeżeli właśnie w taki sposób będziemy postrzegały seks oralny, nigdy go nie polubimy. Tymczasem, ten rodzaj miłości jest jej najbardziej intymną formą. A w związku opartym na miłości, szacunku i bliskości nie ma miejsca na poniżanie kogokolwiek (chyba, że w ramach erotycznej zabawy).

Kolejnym problemem może być higiena panów (a raczej jej brak). Od nas wymaga się byśmy były aksamitnie gładkie, a niektórzy faceci nadal myślą, że męski jest ten, kto jest owłosiony i spocony. Na szczęście mamy XXI wiek i ich liczba się zmniejsza. Jeżeli nie lubisz owłosienia twojego partnera, po prostu mu o tym powiedz (tylko delikatnie!). A jeśli masz opory przed seksem oralnym, kiedy wraca po całym dniu pracy, zaproponuj wspólny prysznic. Być może już tam coś się wydarzy? Możesz też użyć żelu smakowego, który sprawi przyjemność wam obojgu.

shutterstock_135510950_cr.jpg

Jak polubić seks oralny?

W momentach ekstazy, twój facet może się trochę zapomnieć i złapać mocno za włosy, albo prawie udusić swoim penisem. Na to też jest sposób. Możesz penisa przytrzymać ręką. A jeżeli nie chcesz, albo on tego nie lubi, dodaj nieco pikanterii (a przy okazji zapewnij sobie pełne bezpieczeństwo) i zwiąż partnera.

Co z finałem? Panowie najbardziej lubią kończyć w ustach. Ale to wcale nie znaczy, że my też musimy to lubić. Wystarczy powiedzieć, że nie. Myślę, że jemu też będzie milej jeśli skończy np. na twój biust lub gdziekolwiek indziej, niż jak zaraz po, ze skwaszoną miną, pobiegniesz do łazienki.

Tak naprawdę wszystko sprowadza się do nastawienia i rozmowy, o tym, co lubimy a czego nie. Jeżeli seks ma sprawiać przyjemność, nie można się do niego zmuszać i robić czegokolwiek wbrew sobie.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Poniedziałek 17.02.2014 (aktualizacja: 2014-12-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
nie było tkiej od kiedy się wczułem której nie dałem oralnego orgazmu
Dodano: 2016-04-17 13:13:42 Zgłoś nadużycie
zoja
Nie wszystko jest dla każdego jedni lubią kupować sobie gadżety do sypialni w sklepach takich jak ten http://erozkosz.pl inni lubią w sypialni seks oralny, a niektórzy ograniczają się tylko do tego co dla nich przyjemne i nie ma w tym nic złego. Wazżne, aby czuć się z tym dobrze :)
Dodano: 2016-01-22 18:22:20 Zgłoś nadużycie
malami01
Seks oralny nie jest obecnie większym tabu i wiele osób go uprawia. Warto jednak postawić na większą edukację w tym zakresie, szczególnie by faceci zaczęli to robić nieco bardziej umiejętnie.
Dodano: 2014-11-30 13:08:49 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kurwa. koham seks pod k7uuuuuuuuuuurwa jakims lurzkiem
Dodano: 2014-08-10 22:48:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Niestety dla mojego męża, nie jestem w stanie przekonać do tej formy bliskości. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości nie wyobrażam sobie żeby partner robił też to mnie. Może ktoś uzna mnie za pruderyjną, czy nie normalną, ale dla mnie ten sposób zbliżenia jest po prostu odpychający. Oboje z mężem dbamy o higienę osobistą , nie mniej jednak sam zapach spermy mnie odrzuca, a gdybym miała ją poczuć w ustach mogłabym zwymiotować. Przepraszam tak mam i już.
Dodano: 2014-02-20 17:30:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×