Wyznania pokręconych ex!

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego była Twojego faceta była taka dziwna? A może to kwestia punktu widzenia? Sprawdź, co spotkało dziewczyny nazwane szalonymi.

ThinkstockPhotos-505518576.jpg

Przyznajmy szczerze - mężczyźni często zachowują się jak mało inteligentni i niedojrzali emocjonalnie chłopcy. Czasami też ich ponosi (wiadomo, że też nie każdego). Co innego kobiety. Nam się zdarza czasami, powiedzieć słowo za dużo, a potem rzucić szklanką w złości. Rzadko, ale przyznajmy, zdarza się. Oczywiście nie każda zachowuje się jak skończona maniaczka. Ostatnio jeden z użytkowników portalu Reddit zebrał wersję wydarzeń tych kobiet, które kiedyś poniosło i przez co dostały łatkę “szalonych” ex. To również szansa dla mężczyzn, by zobaczyli, jak ich zachowanie może wpływać na ukochane. Przeczytajcie kilka z nich.


Zobacz też: Aleja gówniarzy


Eyejustloveit: "Gdy moja mama umarła, on zerwał ze mną po jej pogrzebie. Przynajmniej mam dobre uzasadnienie dla swojego zachowania."

Peachpopcycle: "Jeśli próbujesz włożyć mi w usta, coś, na co nie mam ochoty, oczekuj ugryzienia".

LunaticalPitties: "Borykałam się z nierozpoznaną chorobą psychiczną i nie wiedziałam, jak radzić sobie z emocjami, które same do mnie przychodziły".

MissPookieOokie: "Rok wcześniej w październiku poroniłam. Płakałam dwa dni i dwie noce. Trzeciego dnia, mój wspaniałomyślny facet powiedział do mnie… że już czas by o tym zapomnieć. Nie mogłam o tym zapomnieć. Powiedział tak dlatego, że nie chciał się zmierzyć ze stratą, a ja rozpaczająca ciągle przypominałam mu o tym co się stało. Straciłam szacunek i kontrolę nad sobą."

MaybeUmaThurman: "Przyłapałam go w łóżku z moją najlepszą przyjaciółką. Zdradzali mnie tak już od 8 lat. Najgorsze, że nie czuli się winni - ani on, ani ona. Czułam się opluta i zdeptana. A potem wpadłam na pomysł. Spędziłam rok, próbując odbudować nieśmiale przyjaźń z moją kochaną byłą przyjaciółką, a potem zaprosiłam na noc. Seriale, wino i maseczki na włosy - jej zastąpiłam kremem do depilacji. Straciła wszystkie włosy, oprócz niewielkiej kępki na czubku. Spotkałam ją w sklepie miesiąc temu, nadal nosi krótkie."


Polecamy: Tylko Ty, ja i...


LifeCrisiKate: "Kontrolował mnie i obrażał na każdym kroku. Odseparował mnie od rodziny i przyjaciół, zamykając  wdomu. Zaczęłam miewać ataki paniki, gdy mnie dotykał czy do mnie podchodził. Uciekłam na drugi koniec kraju, a on powiedział wszystkim, że byłam szalona i okradłam go dla narkotyków. Zabawne czasy."

PharmasEEE:"Mój były wstawił na swojego wall’a zdjęcie laski w koszulce, którą mu kupiłam. Gdy do niego zadzwoniłam, szybko skasował zdjęcie i wmawiał mi, że coś mi się przewidziało. Wmawiał mi tak, dopóki nie pokazałam mu screena w swoim telefonie - powiedział, że to nieporozumienie i że mieli takie same koszulki. Przycisnęłam go i przyznał się, że zdradził mnie z nią kilka razy."


Sprawdź: Najgorsza randka: 5 historii, które wydarzyły się naprawdę

Citynewbie: "Po trzech latach zerwał ze mną sms-em. W odpowiedzi wysłałam mu jądra byka - ktoś musiał mu pokazać, czego mu brakowało."

BredM: “Zaczęliśmy się spotykać w liceum. Zaiskrzyło i zaczęliśmy się spotykać. Po kilku tygodniach okazało się, że zdradza mnie z 2 dziewczynami, jedna z nich jest w ciąży. Nie chciał mnie wypuścić z auta, więc z nim zerwałam a on stracił kontrolę nad samochodem. Wszystkim powiedział, że się na niego rzuciłam i szarpnęłam kierownicą. Był najgorszym kierowcą na świecie.”Źródło: Esquire

Zdjęcie: ThinkstockDodał(a): Anna Guzek , Wtorek 16.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×