Seks w pracy

Okazuje się, że w pracy bardzo często dochodzi do zbliżeń seksualnych. To właśnie w tym miejscu spędzamy przecież najwięcej czasu, a ludzie, z którymi współpracujemy często okazują się nam najbliżsi. Czy zatem seks w pracy jest dobrym sposobem na rozładowanie naszych popędów seksualnych?

seks w pracy

Seks w pracy jest dość powszechnym zjawiskiem i właściwie nikogo już nie dziwi, że dochodzi do zbliżeń między szefem, a jego asystentką. Niejednokrotnie jednak budzi to wiele zastrzeżeń i kontrowersji.

Osoby, które świadomie decydują się na zbliżenia ze swoim przełożonym lub innym pracownikiem w miejscu pracy często chcą zwyczajnie przełamać pewną rutynę. Być może to właśnie seks pozwala im rozładować swoje "uśpione" żądze, czy emocje związane np. z samotnością. Oczywiście są też sytuacje, kiedy ludzie traktują uniesienia seksualne jako ciekawe doświadczenie, bo zwyczajnie lubią tzw. "przygody".

Gorzej jest, gdy pracownicy decydujący się współżyć ze sobą w pracy nie kontrolując swoich emocji. Takie "pracownicze" igraszki mogą przerodzić się w coś znacznie poważniejszego. Niejednokrotnie jednak uczucie takie okazuje się jednostronne.

Poza tym, praca nie jest najlepszym miejscem do uprawiania "miłości". Stosując takie metody wiele osób próbuje wynegocjować sobie lepsze warunki pracy, czy awans. Nie sprzyja to jednak polepszaniu stosunków, ale tylko ich pogorszeniu. Wbrew temu, że seks w pracy może być wygodną formą urozmaicania sobie czasu i rozładowywaniu emocji, może też stanowić poważne zagrożenie dla psychiki i stać się tzw. "kartą przetargową".

Tekst: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

"Francuski" seks

Wielokrotny orgazmDodał(a): Iza Hofman , Piątek 16.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
Ja z chęcią wdałabym się w jakiś romans w pracy, ale niestety pracują ze mną same niedorajdy ;p
Dodano: 2012-03-21 13:00:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×