Seks za pieniądze!

Seks za pieniądze występuje coraz częściej w naszym społeczeństwie. Czy seks za pieniądze może być dobrym sposobem na życie?

seks za pieniądze

Seks z pewnością dla większości z nas kojarzy się z przyjemnym doznaniem, zbliżeniem i czułymi chwilami spędzonymi z ukochaną osobą. Niestety coraz częściej seks staje się tzw. "kartą przetargową" i świetną okazją do zarobienia pieniędzy.

Niestety coraz więcej młodych osób decyduje się na seks za pieniądze. Taka sytuacja jest obecnie bardzo powszechna, a dla wielu młodych dziewczyn termin "sponsoring" nie jest niczym obcym i nie stanowi żadnego problemu, czy przeszkody w zawieraniu coraz to nowych znajomości. Gdzie więc tu miejsce na uczucie? Jak się okazuje, termin "miłość i seks" nie mają już zbyt wiele wspólnego. Aspekty te występują obecnie osobno i ciężko jest znaleźć wśród młodzieży kogoś, kto łączy oba te czynniki.

Seks za pieniądze stał się wręcz sposobem na życie, czymś w rodzaju transakcji. Zatem emocje i wyższe uczucia mają tu niewiele wspólnego. Usługa taka jest czymś w rodzaju "wymiany". Kobieta dostaje, to czego pragnie – pieniądze, nowe ubrania, czy kosmetyki. Mężczyzna, typowy samiec, otrzymuje w zamian satysfakcję, spełnienie, ulgę. Czy w tym zwariowanym świecie warto zatracać w sobie to, co najważniejsze? Na to pytanie musimy już sobie odpowiedzieć sami.

Tekst: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Blisko w seksie

Zadbaj o pożądanieDodał(a): Iza Hofman , Piątek 04.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×