4 drobiazgi, dzięki którym staniesz się seksowna

Istnieje kilka szczegółów, dzięki którym stajemy się dla mężczyzn niebywale seksowne...

cialokobiety.jpg

Jeżeli chcesz lepiej czuć się we własnym ciele, a przy okazji przyciągać uwagę swojego ukochanego, koniecznie wprowadź w życie te zachowania. Sprawią, że staniesz się prawdziwą seks-bombą! Jakie szczegóły najbardziej doceniają mężczyźni? Oto one:

Dobre maniery

Nawet jeśli wydaje Ci się, że to zasady, które już dawno wyszły z mody, mężczyźni bardzo zwracają uwagę na to, jak zachowujesz się w danej sytuacji. Uwielbiają kobiety, które mają wyczucie chwili. Pamiętaj, że nie musisz zdradzać wszystkich szczegółów na swój temat już na pierwszym spotkaniu. On bardzo docenia Twoją tajemniczość!

Delikatność 

Słyszałaś, że mężczyznom podobają się tylko wampy? Pora przestać w to wierzyć. Większość z nich uwielbia w kobietach naturalność i prawdziwą nagość (również jeśli chodzi o makijaż),a także pewnego rodzaju subtelność. Oczywiście nie chodzi o to, żeby rezygnować z make-up'u, jednak czasami możesz pokazać mu się w swoim prawdziwym wydaniu. To naprawdę działa!

Ciepło 

Każdy mężczyzna odczuwa czasem potrzebę opieki- ma ochotę przytulić swoją partnerkę bez żadnych podtekstów. Pozwól swojemu partnerowi na czułość, która zbliży Was do siebie i podkręci temperaturę w sypialni. Pamiętaj, że u źródła udanego życia seksualnego leży nie tylko fizyczność, ale także Wasze uczucia. 

Otwartość

Nawet jeśli uważasz, że w sypialni dogadujecie się bez problemu, czasami warto nieco się otworzyć i szczerze porozmawiać o tym, czego pragniecie. Twój partner doceni to, że umiesz rozmawiać o swoich erotycznych fantazjach i na pewno będzie chciał je spełnić!

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 18.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×