Absurdy scen łóżkowych w filmach!

Czy Tobie też seks w filmach podoba się bardziej niż ten w rzeczywistości? Zawsze jest taka przyjemna atmosfera, przystojny partner… Scenarzystów jednak często ponosi fantazja. Zobaczcie jak bardzo!

seks.jpg

My też płaczemy na scenach romantycznych w filmach i czujemy dreszczyk emocji, gdy główni bohaterowie nareszcie znajdują się w okolicach sypialni. Dopiero po czasie zdajemy sobie sprawę z niemożliwych scen, które mają w nich miejsce. Oto najczęstsze z nich!


Do zbliżenia zawsze dochodzi w bieliźnie. Na przykład w filmie takim jak “Pan i Pani Smith” - ona na nim w pończochach, staniku i ołówkowej spódnicy, on na dole leży w spodniach. Legendy krążą o przystojniaku, który swoje kobiety lubi w łóżku w pełni ubrane. Jednak nikt go jeszcze nie widział, ani nie spotkał. 

Zobacz też: Seks u singielek 


Nikt nie używa prezerwatyw. Nie ma czasu na rozrywanie foliowego kwadracika, gdy bohaterowie skupiają się wyłącznie na sobie, a atmosfera rośnie. Widział ktoś kiedyś jakieś zabezpieczenie w tych podniosłych scenach? My też nie.


Kobiety często nie potrzebują gry wstępnej. To po prostu się dzieje, w 3 sekundy nie mają na sobie ubrań, a potem już tylko gorący seks. Wychodzi na to, że gra wstępna wyszła z mody!

Polecamy: Seks na krawędzi 


Orgazm u kobiet to przerywane pasmo. Dochodzą długo, by potem dojść raz jeszcze i wszystko zakończyć orgazmem. Mówimy o udanych scenach oczywiście, nie byle jakim stosunku z mało przystojnym bądź niechcianym bohaterem.


Wszystkie kobiety mają super seksowną bieliznę. ZAWSZE. Cóż, mogłybyśmy popaść w kompleksy… gdyby nie myśl, że każda z aktorek ma zwyczajnie stylistkę. A my nie. Więc nosimy seksowny komplet z h&m-u basic, bo jest super wygodny!


Rozbieranie się przed jest łatwe i szybko idzie. Nikt nigdy nie męczy się ze skarpetką czy zbyt ciasnymi spodniami w kostkach. Nigdy.

Sprawdź: Białe małżeństwa


Seks na ścianie zdarza się w filmach nader często. I zawsze jest to efektowne przyparcie do muru. Jakby się tak nad tym zastanowić, to to mogłoby piekielnie boleć. Poza tym, naukowe badania dowodzą, że żaden penis nie jest w stanie unieść kobiety, więc o czym my rozmawiamy?


Stosunek w wodzie. Albo w basenie. Albo w jacuzzi. Albo nad jeziorem. I na plaży. W lesie. Na samochodzie. W łazience na stacji benzynowej. I na zimnej ziemi. Chyba wolimy nudny seks. A Wy?


Źródło: Buzzfeed

Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 03.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
mnie zawsze ciekawi, co panowie w filmach robią ze swoimi hmm sokami;)
Dodano: 2016-03-05 14:25:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
a właśnei że są inne rady tylko trzeba na nie sporo czasu i pójscia do psychologa np a tego na facecie raczej nie wymusisz. zresztą, nie widzę problemu w tym, żeby włśnie iqman wybrać, bo przecież takie tabsy na pewno nei zaszkodzą a pomogą.
Dodano: 2016-03-05 14:20:27 Zgłoś nadużycie
Galicka O.
absurdem jest to że się facet napatrzy...i później ma kompleksy i z samych kompleksów mu już stawać nie chce. i na ratunek iQman bo innej rady już wtedy nie ma.
Dodano: 2016-03-04 22:59:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Przyznam, że ten artykuł jakiś taki dziwny, o niczym w zasadzie... :-(
Dodano: 2016-03-04 07:45:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×