Mężczyźni wyszukują coraz to nowsze sposoby… na seks bez kobiet?

Czyżby chcieli, by kobiety stały się im zbędne?

04-vr-sex.w529.h352.jpg

Seks dla kobiet jest przyjemnością i okazywaniem uczuć. Dla mężczyzn również, lecz powszechną wiedzę stanowi fakt, że oni potrzebują tego rodzaju okazywania uczuć częściej niż my. To po prostu naturalny odruch, potrzeba, która czasami jest im niezbędna do normalnego funkcjonowania. Być może dlatego myślą o stosunku z kobietą przeciętnie co kilka sekund, a każde poprawienie paska od spodni czy ruch w tamtym kierunku oznacza to samo - to zupełnie tak, jakby tym żyli bez przerwy.

Zobacz też: Punkt G - czy wiesz, że oprócz niego istnieje jeszcze punkt A i U?


Cóż, na przeciw ich oczekiwaniom wyszły już filmy pornograficzne, różnego rodzaju zabawki, dmuchane lalki czy najstarszy zawód świata. Mimo to mężczyźni chyba nadal czują niedosyt, ponieważ właśnie powstało urządzenie do masturbacji dla mężczyzn - nazywa się “Tenga” i kosztuje około 400 dolarów (czyli ok 1 500 zł). 


Na czym polega działanie tego urządzenia? Otóż wysyła ono impulsy do ciała człowieka, które mężczyzna odczuwa jako dotyk innej osoby, bez sztucznych doznań. Wynalazek składa się z trzech części: kombinezonu (który jest stworzony jedynie dla mężczyzn), urządzenia podłączonego do narządu mężczyzny oraz noktowizora, który pokazuje mężczyźnie fałszywy obraz kobiety z którą odbywa on ten upozorowany stosunek.

Polecamy: Exclusive: Córka prostytutki 


Czyżby mężczyźni faktycznie chcieli uniknąć stosunków z prawdziwymi kobietami? I czy naprawdę urządzenie jest w stanie zastąpić ciepło drugiego ciała i odczucia? 
Źródło: nymag.com

Zdjęcie: screenshot YouTube

ID galerii:2243


Dodał(a): Magda Zdanowska , Wtorek 05.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Czas na ostrą zabawę!

    Czas na ostrą zabawę!

    Dziś prezentujemy teatr dwóch aktorów. W Twojej sypialni wystąpią kajdanki i opaska na oczy. Dowiedz się, w jaki sposób wykorzystać te zmysłowe gadżety. Scenariusz zapowiada niesamowite… czytaj więcej

  • Zdrada w sieci

    Trzy miliony Polaków poszukuje znajomości przez Internet. 42% mężczyzn poznaje nowe partnerki właśnie w sieci. Co czwarta osoba uprawia seks z partnerem poznanym na randkowym portalu. A jeśli… czytaj więcej