Seks przed ślubem!

Seksualne igraszki przed ślubem są czymś zupełnie normalnym i nikt już nawet nie zastanawia się nad prawdziwą istotą bycia razem. Czy ktokolwiek odkłada jeszcze decyzję o seksie… po ślubie?

przedślubny seks

Żyjemy dziś bardzo szybko i intensywnie. Przeżywamy wzloty i upadki, romanse i poważne związki. Bywa różnie. Często seks na "jedną noc" jest dla nas bardzo podniecający i wręcz pożądany. Nie mamy czasu na stałe relacje, dlatego wielu nie zważa na uczucia, lecz raczej zaspokajanie potrzeb erotycznych. Zwłaszcza młodzi ludzie lubią próbować coraz to nowych seksualnych doznań. Czy zatem jest szansa, by wstrzymać się z seksem i zrobić "to" dopiero po ślubie?

Sposób, w jaki dziś żyjemy nie sprzyja niestety pogłębianiu trwałych relacji z ludźmi i prowadzi nieuchronnie do coraz większej rzeszy singli. Niekoniecznie musi oznaczać to, że Ci właśnie ludzie nie chcą być w normalnych związkach, kochać i być kochanymi. Często czują się samotni, przytłoczeni i sfrustrowani całą sytuacją. To właśnie jest główny powód, dla którego decydują się na dość śmiałe "wyskoki seksualne".

Niestety nawet w trwałych związkach przepełnionych miłością i szczęściem nie wystarcza już samo słowo "kocham Cię". Partnerzy zanim zdecydują się na poważny krok i wstąpią razem na "ścieżkę małżeńską", pragną sprawdzić siebie, swoje potrzeby i oczekiwania seksualne. Oczywiście zdarzają się pary, które decydują się poczekać z seksem aż będą już w związku małżeńskim. Nie jest to jednak powszechne zjawisko w dzisiejszych czasach. Jest możliwa i bardzo prawdopodobne, że w natłoku wielu spraw, szybko mijającym czasem i zmieniającym się wciąż tokiem myślenia ludzi o tym, co najważniejsze, trend taki może niedługo okazać się bardzo częsty.

Tekst: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Plaga nimfomanek

Komiksy erotyczne dla kobietDodał(a): Iza Hofman , Piątek 04.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×