Seks z nieznajomym

Seks z nieznajomym jest nie tylko bardzo podniecający, ale również dość powszechny! Ponad 40% społeczeństwa przyznaje się do tego typu zbliżeń.

seks z niezanjomym

Większość osób traktuje takie doznania jak uzależnienie lub różnego rodzaju używki. Wiadomo bowiem, że zakazany owoc smakuje najlepiej. Najczęściej seks z nieznajomym spotkać nas może na imprezie, czy nawet w internecie! To właśnie tutaj "ekscesy" w takim stylu to chleb powszedni. Internauci przyznają się bowiem do seksualnych igraszek z osobą widzianą po raz pierwszy w życiu. Oczywiście mężczyźni stanowią odważniejszą część i szybciej decydują się na erotyczne uniesienia. Niech to was jednak nie zmyli, bo panie nie są za nimi aż tak w tyle – ok 40% kobiet poddaje się miłosnym igraszkom. A jakie narody najchętniej "idą w tango" z nieznajomym?

Okazuje się, że są to Szwedki i Norweżki. Przygodny seks to dla nich nie nowość. Ponad połowa przyznaje się do jednonocnej "zabawy seksualnej" z obcym mężczyzną. Co więcej, nie mają potem żadnych wyrzutów sumienia. Jak widać większość z nas nie ma w obecnych czasach ochoty na zawieranie znajomości na dłużej, a tzw. związki na całe życie przechodzą do lamusa. Zależy to oczywiście od poglądów i wartości danego człowieka. Natomiast, według niektórych seksuologów, relacje seksualne z wieloma partnerami są wskazane. Pozwala to na lepsze poznanie siebie, swoich upodobań i oczywiście zdobyciu cennych doświadczeń. Może warto więc nie nabierać zbyt wielu uprzedzeń do znajomości na "jedną noc" i po prostu dobrze się bawić bez zobowiązań. Wszystko zależy od Ciebie!

Tekst: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Joga dobra na seks!

Komiksy erotyczne dla kobiet

Dodał(a): Iza Hofman , Środa 09.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
irenka1
no nie wiem
mam mieszane uczucia po przeczeniu tekstu
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Dodano: 2012-07-24 19:13:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×