Seksualna metoda Mahometa

Islam to religia bardzo restrykcyjna. Charakteryzuje się wieloma zakazami. Intymna sfera życia wydaje się więc w ogóle nie istnieć. Okazuje się jednak, że i w Islamie jest na to miejsce.

seks w Islamie

Seks jest w Islamie bardzo ważnym aspektem życia, jednak istnieje wiele ograniczeń związanych ze zbliżeniem seksualnym. W dawnych czasach, prorok Mahomet zapoczątkował tzw. stosunek przerywany. Miał on zapobiegać przed zajściem w ciążę. Środki antykoncepcji były ograniczone, a jeśli miały zostać wykorzystane, potrzebna była zgoda obojga partnerów. Poza tym, antykoncepcja tylko w uzasadnionych przypadkach mogła być stosowana. Nie dość, że konieczna była zgoda obojga partnerów, to musiały zostać spełnione jeszcze inne warunki.

Na przykład, jeśli istniała konieczność opieki nad chorymi rodzicami w podeszłym wieku, albo partnerzy zwyczajnie chcieli siebie poznać i sami przygotować się do roli rodzica. Wówczas mogli pozwolić sobie na antykoncepcję przez jakiś określony czas. masturbacja też jest była zabroniona W celu uzyskania nasienia, stosunek płciowy musiał odbywać się w określony sposób. Wytrysk nasienia miał miejsce tylko między udami kobiety lub na jej dłonie.


Źródło: themodernreligion.com

Przeczytaj również:

Seks według Polaków

Seksparkometry!
Dodał(a): Iza Hofman , Środa 07.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
no name
Jedyne czego nie moge zrozumiec to zakaz zabiegu in vitro. Jak dla mnie jest to kara dla kobietry za to, ze nie moze posiadac potomstwa a przeciez kazdy ma prawo to posiadania i wychowywania dzieci. Tym bardziej, ze mamy XXi wiek i technologia pozwala na to. Uwazam to za dyskryminacje.
No ale to tylko moje zdanie a niestety taka juz jest ta religia...
Dodano: 2012-03-07 14:33:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×