Walentynkowe sekspozycje

Seks to ważny element życia dla większości par. Bywa jednak, że ludziom i w tej dziedzinie potrzeba pewnego rodzaju urozmaicenia. Pozycje seksualne pomagają osiągnąć zadowolenie w sferze intymnej. Istnieje wiele sposobów uprawiania miłości. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Z pewnością pozycje nie tylko urozmaicą, ale też wzbogacą niejeden związek. Oto przykłady pozycji, jakie można zastosować na przykład w walentynkowy wieczór.

sekspozycje

Na pokuszenie

Jest to doskonała pozycja, zwłaszcza dla kobiet, ponieważ pozwala im na szybsze osiągnięcie upragnionego orgazmu. Wystarczy że mężczyzna leży na łóżku, a kobieta siada na nim twarzą zwróconą  do jego.

Bezgraniczny orgazm

Partner leży na łóżku, a kobieta odwraca się i siada na nim. Kobieta pełni tutaj rolę dominującą. Mężczyzna może w ten sposób pieścić piersi kobiety oraz pośladki.

Dogłębna penetracja

Kobieta leżąc na łóżku podkula nogi w taki sposób, by znajdowały się one jak najbliżej klatki piersiowej. Partner przyjmuje pozycję klęczącą i kładzie stopy kobiety na swojej szyi. W ten sposób penetracja jest bardziej intensywna i głęboka. Następuje silna stymulacja punktu G.

Wirujący seks

Pozycja ta również pozwala na głęboką penetrację. Kobieta musi tylko przyjąć pozycję siedzącą, np. na stole. Wówczas mężczyzna staje bardzo blisko niej i dochodzi do zbliżenia. Partnerka może również usiąść na łóżku i rozchylić uda. Mężczyzna będzie wtedy musiał przyjąć pozycję klęczącą. Wszystko zależy od kochanków.

Pozycja tyłem na krześle

W tej pozie to kobieta dominuje poprzez kontrolowanie ruchów i intensywność stosunku. Mężczyzna siada na krześle, fotelu lub łóżku i czeka na swoją partnerkę. Ona nadaje tempa sytuacji. Siada na nim tyłem, a kochanek delikatnie pieści piersi i łechtaczkę.

Gra zmysłów

Partnerzy stają blisko ściany twarzami zwróconymi do siebie. Mężczyzna zakłada nogę kochanki na swoje biodro i w ten sposób dochodzi do zbliżenia. Penetracja jest intensywna, a partner ma kontrolę nad wszystkimi ruchami.

Seksualne uniesienie

Tutaj potrzeba wiele wysiłku, ale zapewniam że warto. Doznania niezapomniane. Kobieta klęczy na czworakach, Mężczyzna znajduje się za kobietą i podnosi jej biodra do góry.

Pozycja świeca

Kobieta unosi nogi wysoko do góry i kładzie je na barkach partnera klęczącego przed nią. Mężczyzna może dogłębnie "wniknąć" w partnerkę i łatwo doprowadzić ją do orgazmu.

Pozycja pająk
Partnerzy leżą naprzeciwko siebie z rozchylonymi udami. Kobieta spoczywa na łóżku i podpiera się rękami, aby móc wykonywać ruchy "rozpalające" obojga partnerów.

Pozycja na poduszce

Kobieta kładzie swoje uda na poduszce. Dzięki temu partner ma łatwiejszy "dostęp" do jej narządów płciowych. Poduszka ma również pomóc partnerce w stymulacji ruchów, a tym samym osiągnięcia większej przyjemności ze współżycia z mężczyzną.

Pozycja na jeźdźca

Mężczyzna siada wygodnie na łóżku lub krześle a jego partnerka rozchyla uda i siada na jego członku twarzą zwróconą ku partnerowi. Partner musi co prawda dźwigać cały ciężar kobiety, ale jakże on "słodki" podczas takiego "dogłębnego" zbliżenia. Ponadto kochankowie mogą delektować się swoimi ustami i patrzeć sobie prosto w oczy.

Źródło: menshealth.com

Przeczytaj również:

Zabawki erotyczne kobiet

Fantazje seksualne kobiet

"Francuski" seks


ID galerii:349Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 13.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×