Zabawki erotyczne kobiet

Okazuje się, że zabawki erotyczne nie są tylko potrzebne mężczyznom. Panie również stanowią dużą część klientek w sex shopach. Nieodzownym elementem seksu są dla nich właśnie różnego rodzaju gadżety erotyczne. Jakie?

zabawki erotyczne

Wibrator

W dzisiejszych czasach można spotkać bardzo wiele odmian wibratorów. Z pewnością udając się do sex shopu każda pani byłaby w stanie znaleźć coś dla siebie. Istnieją bowiem wibratory nie tylko proste, ale i wygięte, pobudzające słynny punkt G. Nie trzeba martwić się też o baterie, ponieważ sklep oferuje nam bogatą paletę urządzeń posiadających ładowarkę. Twardość także nie stanowi problemu, bo w końcu "klient nasz pan". Jak wiadomo kobiety są bardzo wymagające, dlatego można napotkać wibratory żelowe, czy silikonowe. Wszystkie wyposażone w dodatkowe funkcje.

Ciekawostką może być fakt, iż dawno temu, wibrator stworzony został na potrzeby lecznicze i był wykorzystywany w gabinetach lekarskich. Miało to służyć kobietom w pozbyciu się stresów, nerwowości, a nawet bólów głowy. Jak się potem okazało, terapia ta nie sprawdzała się i słynne dziś wibratory stanowią nieco inny  rodzaj "lekarstwa". Zabawki te służą bowiem do penetracji miejsc intymnych, zastępując tym samym członka. Masturbacja staje się więc nie tylko przyjemniejsza, ale także łatwiejsza i bardziej urozmaicona.

Dmuchana lala

Często sam wibrator nie jest w stanie zaspokoić niepokornych kobiet. Ich oczekiwania wzrastają i tym samym mają ochotę na coś więcej niż tylko sztuczny penis. Marzą wtedy o partnerze seksualnym. Decydują się więc na lalkę z sexshopu, która do złudzenia przypomina mężczyznę. Nie jest to zatem tylko przyjemność dla mężczyzn. Nadmuchani panowie są w stanie zaspokoić niejedną kobietę, a ich penis bywa niezawodny i jest bardzo praktyczny. Można go bowiem odczepić i używać jak wibrator. Kiedy zatem panie znudzą się już swoim seksualnym obiektem, mogą pozwolić sobie na chwilkę szaleństwa w samotności.


Źródło: www.trcb.com

Przeczytaj również:

Łóżko zamiast siłowni

Gra wstępna to podstawa

Seks to zdrowieDodał(a): Marcelina Romańska , Poniedziałek 30.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Cóż wiele kobiet nie posiadając stałych partnerów musi w jakiś sposób zaspokoić swoje potrzeby erotyczne i tutaj właśnie pojawiają się gadżety różnego rodzaju. Bardzo bogaty ich wybór można znaleźć w ofercie https://sexownysklep.pl/ , przy czym nie są to wyłącznie różne modele wibratorów, ale także dildo, czy też genialnie sprawdzające się przy ćwiczeniach mięśni Kegla kulki gejszy. Jestem przekonana, że dzięki nim każda kobieta będzie miała szansę na zaspokojenie, a co więcej wybierając ofertę tego sklepu, możemy być pewne najwyższej dyskrecji.
Dodano: 2016-10-10 16:54:22 Zgłoś nadużycie
Kondziox
Polecam wibratory dla par - http://we-vibe.com.pl/we-vibe-classic.html. Jeśli szukacie czegoś na odległość albo po prostu dla intensywniejszej zabawy.
Dodano: 2016-08-26 12:58:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×