Seksowne Walentynki

Zastanawiasz się, co zrobić żeby podkręcić atmosferę w łóżku i spędzić ten czas wyjątkowo? Oto kilka pomysłów.

shutterstock_74563126_cr.jpg

Seksowne Walentynki

Niechybnie zbliża się Dzień Zakochanych i jak co roku, część z nas zachodzi w głowę jak tym razem zaskoczyć partnera, a część programowo to święto bojkotuje. Zgadzam się z tym, że Walentynki to nie jest okazja żeby "podarować" ukochanemu seks. To nie jest  prezent,  seks nie jest od tego żeby go dawać tylko żeby go uprawiać. I czerpać z niego przyjemność. Walentynki można jednak sprytnie wykorzystać. Zrobić coś, czego nie robicie na co dzień, spełnić skrywaną fantazję, itd. A wszystko pod pretekstem tego niby wyjątkowego dnia. Pomysłów jest całe mnóstwo.

Przez żołądek do łóżka

Przygotuj fajną kolację. Coś, co on uwielbia, albo coś zupełnie nowego. Pamiętaj tylko, że nie jedzenie jest gwoździem programu i nie może to być żadne ciężkie danie, po którym twój facet, owszem, pójdzie do łóżka, ale spać. Możesz zabawić się w seksowną panią domu, która poda ukochanemu pyszne danie ale będzie ubrana np. w seksowną bieliznę i szpilki. Albo jedynie w krótki fartuszek. Na wszelki wypadek, zaserwuj danie na zimno, albo takie, które nie straci smaku w trakcie odgrzewania, bo wcale nie jest pewne czy nie zjecie go dużo później.

Gorąca kąpiel

Może być tak, że oboje wracacie późno, jesteście zmęczeni i ostatnie, o czym myślicie to szykowanie czegoś specjalnego. W takiej sytuacji marzy się o chwili relaksu. I bardzo dobrze! Zróbcie sobie gorącą kąpiel z pianą, puśćcie ulubioną muzykę i rozkoszujcie własnym towarzystwem. Kto wie, czy gorąca woda nie podgrzeje waszej krwi i spokojna kąpiel nie zamieni się w zmysłową grę wstępna?

shutterstock_145591579_cr.jpg

Seksowne Walentynki

Namiętny masaż

Pamiętasz, co w "Pulp Fiction" spotkało faceta, który masował stopy pani Wallace? Spokojnie, nie mam zamiaru zachęcać nikogo do zbrodni. Zazdrość męża Mii była uzasadniona, bo wiedział, jaką moc ma masaż stóp. Poproś swojego faceta żeby ci taki zafundował. Zapewniam cię, że nie będziesz chciała żeby przestał. Ale to będzie dopiero początek. Niech twój partner masuje cię od stóp w górę... nie tylko rękami.

To tylko trzy spośród tysiąca możliwości. Tak naprawdę wszystko w waszych rękach (i nie tylko w nich). Fajnie sprawić sobie odrobinę niezapomnianych i przyjemnych wspomnień, choćby z okazji Walentynek.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Czwartek 13.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×