Sny erotyczne - co nasza świadomość próbuje nam przez nie przekazać?

Psychologowie twierdzą, że sny erotyczne można interpretować. Przez nie nasza świadomość przekazuje nam pewne rzeczy... Jakie? Zobaczcie.

sny erotyczne.jpg

Sny erotyczne - co nasza świadomość próbuje nam przez nie przekazać?

Sny erotyczne są nie tylko ciekawe i przyjemne - mogą być także pewną wskazówką. To, co nam się śni może być tym, co chce nam przekazać nasza podświadomość. Choć nie jest tak zawsze, jeśli jakiś konkretny scenariusz pojawia się bardzo często, warto się zastanowić, co może on oznaczać.

Sen o seksie z nieznajomym

Jeśli często bohaterem Twoich erotycznych snów jest osoba, której dobrze nie znasz, to często znak, że nie musisz się martwić o poziom swojego libido. Twój mózg daje Ci znać, że masz większe możliwości niż Ci się wydaje. Jeżeli często śni Ci się przypadkowy seks z nieznajomym to może oznaczać, że Twoje potrzeby seksualne nie są do końca spełnione. 

Zobacz też: OTO POZYCJE SEKSUALNE, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAKOCHACIE SIĘ W SOBIE JESZCZE BARDZIEJ 

SEN O EKSPERYMENTACH W SYPIALNI

Czy w Twoich snach erotycznych zdarza się, że ze swoim partnerem robisz rzeczy, które na które w rzeczywistości się nie decydujesz podczas wspólnych nocy? Może jednak warto zaryzykować, podzielić się fantazjami erotycznymi i zerwać z rutyną? Takie sny mogą być sygnałem do tego, że potrzebujesz nowych doświadczeń, by doświadczyć nowego poziomu podniecenia.

sny erotyczne.jpg

Twoje senne fantazje nie muszą być oznaką czegoś złego

SEN NIE TYLKO O SEKSIE

Jeśli w Twoich snach ważna jest romantyczna kolacja, czuła gra wstępna i przytulanie po stosunku, to Twoja świadomość może chcieć Ci przekazać, że brakuje Ci czułości. Spróbuj porozmawiać ze swoim partnerem o tym, że ważne jest dla Ciebie, by seks nie był tylko aktem płciowym, ale by wiązał się z większym uczuciem i romantyzmem.

 

Sen o seksie z byłym na początku nowego związku

Mimo iż jesteś już w nowym związku ze wspaniałą osobą, nadal masz sny erotyczne gdzie główną rolę gra Twój były? Kiedy śnimy nasz mózg uruchamia nasze wspomnienia, które ma zakodowane. Jeśli Twój związek nie trwa długo to zwyczajnie Twój umysł nie zakodował jeszcze wystarczającej ilości wspomnień z nowym partnerem. Wraz z nabieraniem nowych doświadczeń i udanym seksem z obecną ukochaną osobą będą się tworzyły w Twoim mózgu nowe układy, a główną rolę zacznie grać obecny partner.

Zobacz też: CHCESZ WIĘCEJ ROMANTYZMU W ŁÓŻKU? OTO KILKA CENNYCH RAD

Sen o seksie z byłym... który ciągle powraca na nowo

Jeżeli Twój nowy związek Trwa już dłuższy czas, a w Twoich snach erotycznych wciąż jak bumerang wraca były partner, to znak, że nie do końca pogodziłaś się z rozstaniem. Takie sny, w których schodzicie się znów ze sobą lub próbujesz jednocześnie być z byłym i aktualnym partnerem to znak, że jest w Tobie żal po stracie. Musisz spróbować rozstać się z przeszłością, bo najwidoczniej do tej pory jeszcze tego nie zrobiłaś, choć wydaje Ci się inaczej.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 24.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×