Tajemnice męskiego ciała!

Mężczyźni potrafią doskonale uwodzić nas swoim seksownie umięśnionym ciałem. Jednak i oni mają swoje "wstydliwe" tajemnice. Jakie?

męskie ciało.jpg

Tajemnice męskiego ciała!

 

Nadpotliwość

Okazuje się, że faceci pocą się nawet bardziej niż kobiety. Nie jest to nawet problem nadmiernego wysiłku fizycznego. Po prostu duża ilość testosteronu sprawia, że wydzielanie potu u mężczyzn przybiera większych rozmiarów. Może to i lepiej drogie panie!

Mała podzielność uwagi

Mężczyźni nie potrafią wykonywać kilku rzeczy jednocześnie. Skupienie na jednej czynności to już za dużo, dlatego nie ma co liczyć na podzielność uwagi ze strony mężczyzn, kiedy zabiegana kobieta chce robić wszystko na raz. To za sprawą spoidła w mózgu łączącego obie półkule ze sobą. Faceci mają je niestety mniejsze niż kobietki, dlatego ich skupienie nie należy do najambitniejszych.

"Małpia" rywalizacja


Facet niczym szympans potrafi konkurować z innymi o względy kobiet. Wydzielający się testosteron sprawia, że rywalizacja o uwagę partnerki staje się podobna do tej, która przejawiają właśnie małpy. Nie bez powodu więc trafne wydaje się tu powiedzenie, że facet dostaje "małpiego rozumu" przy kobiecie.


Przeczytaj również:

Skandynawski seks

Test na ojcostwo!

Dodał(a): Iza Hofman , Piątek 13.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
irenka1
sorry zobaczylam blyd w tekscie:
"na raz" piszemy razem naraz-w tym kontekscie oczywiscie
Dodano: 2012-07-24 19:16:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×